Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW 2000-2003 (35) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kipeX
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Z wyciszeniem to różnie... Po pierwsze, to cały czas skrzypią z tyłu jakieś plastiki, wszędzie gdzie to niewidoczne poobkładałem plastiki taśmą, albo chusteczkami... Oczywiście tylko tam, gdzie plastik bezpośrednio dotyka drugiego plastiku... No ale nic to niestety nie dało.. Dalej wszystko słychać... No i po drugie, to nie wiem czy takma być, czy coś jest źle ustawione, ale kiedy jadę na piątym biegu, i osiągam prędkość 100-105km/h, na...
~RobSonek
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
W tej Kwestii jest Bardzo dobrze. przypomina mi sie taka sutuacja, gdy jechałem z moja kobieta 190 km/h Ona nawet sie nie zorientowała ze jedziemy tak szybko :) a wtedy slinik ma już koło 6tys obrotów na minutke :)
~Peronek
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Wyciszenie dobre, ale na 5 przy szybszej jeździe jest stanowczo za głośno. Kolega ma mercedesa c klasse z 1996 roku z silnikiem 2,5 D i na zewnątrz klekocze jak traktor a w środku bajecznie cicho.
~Hack Pozdro
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
no i tu kłania sie nam golf, w czasie eksploatacji samochodu obluzowuja sie plastiki deska rozdzielcza skrzeczy tapicerka w dzwiach konieczna włąsna interwęcja albo wylot do psychiatryka po dłuzszej jezdzie
~Krzydliniarz
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Z tym gorzej. O ile do 90km/h jest bardzo dobrze, to powyżej tego poziomu już nie. Bardzo słychać silnik (przy 100km/h ma dosyć wysokie obroty), no i szumy.
~Marcin :)
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Jak kupiłem to auto, to często nie wiedziałem kiedy jest już załączone, lub na postoju myślałem, że silnik wyłączony mam, gdyby nie obrotomierz :D
~airtomek@o2.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
powyżej 120km/h zaczyna być głośno ale nie jest zbyt nieprzyjemnie, zresztą nie polecam jazdy w Polsce z większą prędkością ze względu na "wspaniałe drogi"
~herbu
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Silnik mógłby być nieco cichszy, szczególnie że skrzynia biegów ma krótkie przełożenia i przy 100 km/h mamy już około 3000 obrotów.
~Jasion1
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Do 2000 ob/min bezgłośny do 3000 ok , powyżej troszke za głośny ale jak wymienie tłumiki dziurawe to mam nadzieje że się poprawi
~Ricardo
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Dobrze ale z małym minusem. Niestety przy gwałtownym przyspieszaniu oraz przy prędkościach powyżej 120 km/h słychać warkot silnika.
Volkswagen Golf IV Hatchback