Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW 1997-2003 (16) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sharklet
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Jak na hatchbacka jest bardzo dobrze. Da się podróżować w cztery osoby w stosunkowo komfortowych warunkach, mimo że mam prawie dwa metry wzrostu to zostaje za mną na tyle miejsca z tyłu że jest w stanie tam wejść nawet dorosła osoba. Bagażnik dość pakowny, zwłaszcza po złożeniu siedzeń robi się względnie ustawna przestrzeń
~Łukasz-student
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Jak na te klase pojazdu i ten rocznik czyli 1998 to świetnie. Z przodu Bardzo dobrze. Regulacje fotela dobra i kierownicy w 2 płaszczyznach. dla pasazera z boku tez dosc wygodnie i bez sciskow. z tyłu jechalem moze raz i nie bylo tragedi, myslalem nawet ze bedzie gorzej a i moi pasazerowie nie narzekaja
~SoLo
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Szczerze nie jechałem tym samochodem z tyłu i nie często woże tam ludzi, jednak gdy juz wioze to nie słysze nażekania, osobiście mam 190 cm. wzrostu i z przodu mam wystarzająco duzo miejsca i czuje się wygodnie.
~Violet
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Auto bardzo przestronne, nawet najwyższe osoby czują się w nim komfortowo. (wspomnę o bagażniku - bardzo pojemny! oczywiście jak chodzi o zakupy :-) śmiało pomieści duże zapasy z Makro)
~Przemas69
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
W 4 jest wygodnie dopiero 5 osoba na tylnym siedzeniu ma mniej wygodnie. W dłuższą trasę należy zabrać jakieś pokrowce do masażu, bo siedzenia są niewygodne na długie trasy.
~Hanas
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Jadąc w 4 osoby na dłuższe trasy, muszę przesunąć swój fotel do przodu, aby pazażer za mną nie opierał kolan o fotel. Ale ogólnie nie jest tragicznie.
~solak
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Ja mam 191 cm wzrostu i z przodu jes mi wygodnie, z tyłu nie jeżdże więc nie zwracam na to uwagi, ale narzekań też nie słysze, więc chyba nie jest źle :)
~groj6@interia.pl
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Z przodu OK, z tyłu prawda jest taka, nie nadaje się dla dorosłych ludzi, dzieci tak.
~calibuster
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Jak dla mnie 185cm i 90 troche ciasno z tyłu, ale da rade, w końcu to kompakt :P
~Robert
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Kwestia gustu i wymagań. Moim zdaniem dla rodziny 2+2 trochę przy ciasne wnętrze
Volkswagen Golf IV Hatchback