Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW 1997-2003 (20) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sharklet
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Diesel jak to diesel, dosyć głośny. Nie jest to też klasa premium żeby miała nadkola albo drzwi wykładane materiałami wygłuszającymi, więc siłą rzeczy nie jest w nim jakoś niesamowicie cicho, ale nie jest też źle - zupełnie okej jak na samochód tej klasy i z tego roku. Zawsze można sobie poprawić fabrykę w razie potrzeby :)
~solak
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Diesel to diesel słychać go w środku szczególnie jak jest zimny ale mi t nie przeszkadza, bardzo lubie ten "klekot"- to jeden z powodów dla którego kupiłem diesla.
~Łukasz-student
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Diesel fajnie pomrukuje:) do 3tys obrotów dobrze 3,5tys poprawnie a wyzej tragedia ale to przeciez diesel:) silnik zaczyna buczeć powyzej 140-150 i w góre;/
~Spalanie w okresie letnim 5/100 w zimę 6/100
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Daje 4 gwiazdki bo klekot diesla doskonale słychać w środku. Dla mnie to plus ale zdaje sobie sprawę, że innych może to irytować.
~Violet
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Moje auto im starsze, tym głośniejsze. Nawet zamknięte szyby nie za bardzo pomagają, przy dużych prędkościach trzeba podgłośnić radio.
~Robert
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Dość głośny silnik, zwłaszcza powyżej 120 km/h. To jeden z niewielu poważniejszych minusów tego auta (razem z kiepską dynamiką)
~Przemas69
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Silnika prawie nie słychać na średnich obrotach, dopiero na wyższych daje znak że jest w komorze
~groj6@interia.pl
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Trudno mi powiedzieć - prawdziwy klekot dobiega z silnika, ale mi to nie przeszkadza.
~Hanas
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Buczy i huczy. Po 400 km odcinku, z włączonym radiem (ale nie na cały regulator), jestem przygłuchy.
~SoLo
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
nie jest to lexus, jak na auto z silnikem diesa jest przyzwoicie, szczegolnie gdy sinik się nagrzeje.
Volkswagen Golf IV Hatchback