Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW 1997-2003 (23) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~marek
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
samochod bardzo dobry,ekonomiczny dobrze sie prowadzi dobrze wykonczony,moj akurat ma srebrne wykonczenia,zegary,konsola klamki itp,dotego skorzane dodatki.jest naprawdeladny.
~SoLo
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Mysle że samochód był doskonałym wybrem, przy dzisiejszych cenach paliw jest naprawde godny uwagi. Nasptępnym moim samochodem będzie z pewnością vw IV ze 130 konnym turbodieslem.
~solak
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Ten samochód jest idelany jak na moje potrzeby, mało pali jest wygodny, części jak mi wiadomo sa do niego tanie ale i auto jest bardzo niezawodne. Naprawde zachęcam do kupna.
~antonio
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Auto oceniam jako przeciętne. Dlaczego? Przede wszystkim przez awaryjność. Przez niecały rok popsuło się prawie wszystko, co tylko mogło się popsuć.
~Dareeek
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Żadna rewelacja, tyle osób się ślini na myśl o golfie, a jak już go kupiłem to nie widzę nic w nim co było by takie wybitne
~Violet
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Auto jak na swoje 11 lat sprawiło naprawdę niewiele kłopotu i kosztów. Wygodne, praktyczne, przestronne, łatwe w prowadzeniu.
~Przemas69
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Jestem zadowolony z tego samochodu, bo nie ma co się popsuć jeżeli jeździ się uważnie
~marcin
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
plastiki po 18 latach zaczynają sie delikatnie odzywać, poza tym dopracowane auto
~qbert
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Dobrze wykonane autko, które jeździ i się nie psuje (tfu tfu :) )
~Spalanie w okresie letnim 5/100 w zimę 6/100
Chyba idealny kompakt