Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (48) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony użytkownik Golfa MK4
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Tutaj jest tak sobie. Zimą samochód parkuję na dworze, wiec parowanie przedniej szyby jest standardem. Tylna jest podgrzewana więc jakos daje radę. Samochód jak to diesel długo sie rozgrzewa. Po ruszeni przy temperaturze powiedzmy 5 stopni na zewnątrz trzeba przejechać ok 6-7 km aby wskazówka od temperatury drgneła. I wraz z tym zaczeło robić sie zimno. Klima natomiast działa od razu :) i jest dośc wydajna. choć mam klimatronik-a i...
~Katana
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogrzewanie i klima chodzi super , W zadnym samochodzie mi nie chodziała tak efektownei jak w Golfie , poprostu bomba , po załączeniu klimy po 3 min mamy już super klimacik . Ale miałem niemiłą przygode w zime wracając z Danii poszło mi koło pasowe od kompresora klimy . Musiałęm wymeinić cały kopresor , wsztrkie łozyska , sprzęgło klimy , nabić ją itp . za wszytko zapłacięłm 1 200 Euro ! Nie było to miłe ! Ale to wynikało z zaniedbania przez...
~M3nt4lny
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
W mojej maszynie to słaby punkt. Klimatyzację mam, ale niestety nie jest szczelna. Uznałem, że nie robię tego, bo nie przeszkadza mi specjalnie jej brak. Mogę przecież otworzyć okna :D Ogrzewanie grzeje, lecz również potrzebuję trochę czasu na rozgrzanie.
~krystek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
lato z klimatyzacją ok. -ale!!! cena klimatyzacji w volkswagenie niezrozumiała. elektroniczne urządzenie sterujące można kupić na świecie za 10$. myślę, że w Wolfsburgu muszą zarobić na ZUS dla swoich pracowników i zasiłki dla Turków,stąd cena.
~niuniek545
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ja w swoim aucie mam CLIMATRONIC latem klima chłodzi bez zarzutu a zimą grzeje też dobrze. Te auto ma tylko jeden mankament obieg wewnętrzny często pada sterownik i nie spodziewanie parują nam szyby i zaczyna sie problem.
~slawek.wlkp
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Grzeje zima szybko a latem klima daje rade.Szyby jakos strasznie nie paruja bez klimy w deszczowe dni,trzeba co poł roku wymienić filtr kab. bo sie duzo syfu zbiera.Wymieniłem termostat bo sie zacinał.
~matiserek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto ma tylko manualną klimatyzację, ale to jej atut!:) W Zimę szybko się nagrzewa wnętrze, w lato klimatyzacja działa na szóstkę! Przy nawet 35 stopniach dawał do środka lodowate powietrze :)
~Konzio
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Pomimo prawie 17 lat klima od 2 lat działa super wydajnie. Ogrzewanie słabiej podobno zaślepienie EGR spowalnia nagrzewanie u mnie prawdopodobnie termostat niedomaga.
~Arkadiusz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Zimą mógłby się trochę szybciej nagrzewać, ale to tylko diesel. Latem klima daje rade mimo, że nigdy nie dolwałem czynnika chłodzącego - niektórym wydaje się że to coroczny obowiązek.
~Graff
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
W aucie po paru minutach już robi się ciepło. Mimo, że to diesel i potrzebuje trochę czasu żeby się zagrzać to te ciepełko jest wręcz cudowne zwłaszcza, że zbliża się zima :)
Volkswagen Golf IV Hatchback