Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (49) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 46 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hugo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik diesla, slychać że ropniak podczas uruchamiania szczegolnie w mroźne dni, w trakcie jazdy nie słychac pracy silnika, kultura pracy idealna.Myślę że byłem ostatnim (rocznik 2001) który kupił tę wersję sinika, bez pompowtryskiwaczy, toleruje paliwo jak na razie idealnie(raz miałem problem- wina zapewne badzienwgo paliwa z pewnej stacji).
~Katana
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
No z wyciszeniem jets średnnio ! Do 150 km/ h jest dobrze można rozmawiać i wogóle gra . Ale powyżej przekaczajac 160 km/ h jest lipa a powyzej 180 km/ h już bardzo lipa . Silnik mpracuje z kulturką nie powiem , ale uszcelki sa bardzo słabe i bardzo słabo tłumią wiatr . Lusterka są za głośne i te uszcelki przeklęte . To jest bardzo słabo dopracowane .
~matiserek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Wszystko działa świetnie póty póki nie będziemy jechać na 2000 obr/min... plastiki zaczynają kwiczeń rezonans robiony przez silnik w tych obrotach na każdym biegu sprawia nie miłe wrażenie. Do 160 można śmiało jechać bez jakichkolwiek niemiłym dźwięków, silnika nie słychać tak mocno...
~Zadowolony użytkownik Golfa MK4
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik słychać. Ale to zależne od obrotów. niestety po przekroczeniu 120 km/h komfort akustyczny znika i nawet podgłaśnianie radia nie pomaga. Szum na lusterku i w okolicy szyby bocznej - moze to wina moich uszczelek - samochó ma juz swoje lata.
~Damyanoo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
mogłoby być lepiej, jak na diesla jest cichy ale w porównaniu z passatem na pompowtryskiwaczach jednak jest dosyć głośny. to pewnie przez inna kulturę pracy silnika i jakość wyciszenia w obu modelach.
~Pabblo01
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Bałem się że będzie w środku głośno przy większych prędkościach, ale na szczęście jest dobrze wyciszony. Spokojnie można rozmawiać, oczywiście przy zamkniętych szybach:) Zresztą ja lubię ten terkot:)
~Graff
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
W aucie nic nie słuchać. Dosłownie nic oprócz muzyki. Coś pięknego. Tapicerka jak nowa nic nie trzeszczy. Moim zdaniem bardzo dobre materiały wykorzystane do jej zrobienia.
~Piotrek-ldz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
przy 140km/h trzeba radio mocno podgłosić aby cos usłyszeć. Generalnie pow 120 mocno szumi. No i diesel to nie jest zbyt cichy, po otwirzeniu drzwi trzeba mówić podniesionym głosem.
~slawek.wlkp
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Duzo lepsze jak w hondzie,Troszte silnik słychac ale niejest to jakis drazniacy dzwiek,ale zawieszenia i opon nie słychac prawie wogóle.
~Arkadiusz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
coś wibruje miedzy 95-105kmh na 5 biegu :/ (podobno jak sie za długo jeździ jednym autem to się wymyśla). Nie jest źle jak na 13-letniego diesla.
Volkswagen Golf IV Hatchback