Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (57) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Damyanoo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Delikatne mankamenty z zawieszeniem typu końcówki drążka, wachacze. Wymieniałem je już 2 razy, ale można uznać, że to elementy eksploatacyjne pozatym cena cześci jest wprost śmieszna więc nie ma o czym mówić :)
~Magik
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Standardowe zawieszenie jest zbyt niskie i zbyt miękkie jak na mój gust, często ociera miska olejowa podczas jazdy w koleinach i trzeba mocno zwalniać przejeżdżając przez progi zwalniające aby nie uderzyć spodem auta.
~niuniek545
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak na tak małe auto układ jezdny doskonały nie zaskakuje oczywiście komfortem ale jest za to bardzo przewidywalny i sprawdza się przy spokojnej jeździe i dla tych bardziej zaawansowanych którzy lubią poszaleć.
~krystek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
w porównaniu z Pumą golf to taczka. w porównaniu z mercedesem E280 mojego ojca deska. może wyrzucić z zakrętu przy ostrej jeździe jest stosunkowo miękki, ale miska olejowa i zderzaki za nisko zamontowane
~Graff
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Żadnych stuków ani puków. W porównaniu z moim poprzednim autem Renault megane niebo a ziemia. Auto na dziurach zachowuje się rewelacyjnie. Bardzo dobrze je tłumi.
~adi
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Zawieszenie bardzo dobrze zestrojone na polskie drogi jedyny minus jaki mi się nasuwa to za nisko osadzony silnik przez co bardzo łatwo zahaczyć osłoną pod silnikiem na nierównościach.
~shrek8989
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Porownujac Golfa IV z Golfem III est roznica podczas jazdy... Nie odczuwa sie na Naszych drogach dziu i wszystkich minimalnych nierownosci tak jak w Golfie III.
~tvg@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
jeśli niema luzow to jest super, gumy w uchwytach stabilizatorów wytrzymują około 40-50 tys km, objawy stuki na nierównościach- u Konarzewskiego ASO Bydgoszcz o tym niewiedząąąąą!!!
~Konzio
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Przy 280 tyś. wymieniłem oryginalne gumy na drążku stabilizującym. Jedna skrzypiała, druga stukała. Jadą prędkością maksymalną wzorowo się prowadzi.
~matiserek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto ma swoje humorki, jest czasem pod sterowne, a czasem nadsterowne. Może muszę z tyłu wymienić części w zawieszeniu, albo to bolączka tego modelu.
Volkswagen Golf IV Hatchback