Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2000 (57) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony użytkownik Golfa MK4
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
To chyba najmocniejsza strona tego samochodu. Dobrze hamuje, dobrze przyspiesza, i dobrze sie prowadzi, zarówno w mieście jak i na trasie. Wspomaganie jest dobrze zestawione i spokojnie na parkingu można kręcić na "mydełko fa". Natomiast mam opony 205 i przy maksymalnym wychyleniu niestety trą o nadkola. ale powiedzmy,ze to bardziej sprawy parkingowe jak trasa.
~przemo
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
golf IV jest twardy i niski. trzeba uwazac na krawezniki itp. jesli ktos ma sportowe zapedy to mu sie spodobaja male przechyly karoserii, rewelacyjnie trzymanie sie drogi oraz dokladnie odwzorowane reakcje na ruchy kierownica - "wiesz gdzie jedziesz". natomiast ten kto woli komfort moze nie byc zadowolony, szczegolnie majac opony o niskim profilu - wszystko czuc na kierownicy.
~BLADY-007
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto stworzone do jazdy na wprost. W ciasnych zakrętach mam wrażenie, że wchodzi się na trzech kołach, auto poprostu jest podsterowne. Dziury pokonuje jak by nie posiadał zawieszenia. Trzeba pamiętać, że przód tego auta jest zawieszony dosyć nisko i zwracać uwagę na tzw. leżących policjantów (ja straciłem miskę olejową)
~barteczekduzy@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi, układ kierowniczy jest pracyzyjny. W połączeniu z szerokimi oponami nadaje się do szybkiej jazdy. Z powodu twardego zawieszenia cierpi nieco komfort (mam zamontowane sztywniejsze amorki niż w aucie seryjnym), ale dla mnie to sprawa drugorzędna. Świetne hamulne.
~M3nt4lny
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód dobrze się prowadzi. Niestety na naszych drogach nie będzie wieczny. Za kierownicą czuję się pewnie, dobrze trzyma się drogi. Jest sztywny jak to rodzina volkswagena Niedawno zrobiony remont zawieszenia, więc jak na razie jest dobrze.
~Arkadiusz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Nie jest źle, czasami wymiana gum na stabilizatorze lub tulejek z tyłu. Czasami denerwuje brak przyczepności z przodu na skręconych kołach, ale lepsze to niż koszty obsługi zawieszenia wielowahaczowego. 220tys i ciągle oryginalne amorki ;)
~pchor_1
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Układ jezdny super. Autko bardzo dobrze trzyma się drogi. Zawieszenie twarde. Niestety nie na polskie drogi. Niskie zawieszenie powoduję, że na nierównościach dosyć często szoruje się osłoną silnika po asfalcie. Troszkę zbyt duży promień skrętu.
~Katana
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Układ jezdy jest doskonały , zamontowałem felgi 17 : i opony 225 , auto troszke więcej pali , ale za to trzyma się przy wyższych prędkościach niczym przyklejone do drogi , zawieszenie byłoby wspanaieł gdyby nie szybko padające gumy i tuleje . Ogólnie gra !
~johhny N
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Jescze nie spotkałem sie z samochodem którego zawieszenie dobrze znosi polskie drogi, dlatego cieżko powiedzieć. Dobrze trzyma sie drogi, jedzie prawidłowo, nie wynosi na zakretach, jest skretny i ma dobre właściwości jezdne. Prowadzi sie świetnie.
~slawek.wlkp
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Troszke sztywny,co jest plusem na dobrych drogach ale po dziurach troszke nieprzyjemne.Moze tez to wina opon 205/55/16 bo na zimowkach dużo lepiej 185/60/15.Zawieszenie ogólnie bardzo wytrzymałe,wymieniłem tylko tylne tuleje.
Volkswagen Golf IV Hatchback