Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (39) - Ergonomia

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spellofbelator
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko pod ręką choć nie jest idealnie- nigdzie nie było:). Trzeba się przyzwyczaić. Za co duży plus obsługa radia ze zmieniarką płyt w bagażniku działa bez zarzutów bardzo płynnie i obsługa tego jak i nawiewów nie sprawia większych kłopotów.
~loipop@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko na swoim miejscu, latwe w obsludze i czytelne ....moze jedynie zmienilbym przycisk od wlewu paliwa...tak aby byl np. w drzwiach ja w passacie... nie przeszkadza to oczywiscie ;b
~Bonzo
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
To też norma jeśli chodzi o VW wszystko w zasięgu ręki bez zbędnych \"udziwnień\" czy też \"udoskonaleń\", które to często bardziej psują nerwy niż pomagają. Obsługa intuicyjna.
~GURNIK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Klasyka, użytecznosc solidność. Ja uwielbiam taki styl. Żadnych pstrych błyskotek, dobre mocne materialy. Samochod wedlug mnie bardzo meski na zewnatrz i wewnatrz.
~RAFI
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko na swoim miejscu, co istotne bardzo trafnie dobrane prętkości wycieraczek, co w Oplu jest katastrofą, dobra pozycja za kierownicą, nie męczy w trasie.
~Szymon
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Zgadzam się że schowek po stronie pasażera mógłby być większy. Bagażnik wprawdzie średni w porównaniu do innych kompaktów ale przy dobrym rozplanowaniu wchodzi sporo rzeczy.
~dixon007
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Golf IV nie jest jakoś szczególnie wyposażony, pomimo że mam prawie pełną opcję więc i w przyciskach łatwo się odnaleźć. Wszystko w zasięgu wzroku i dłoni:)
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko rozmieszczone z głową. Dobrze się siedzi ( fotele kubełkowe Recaro ) i wszystko jest w zasięgu ręki. Plus za cup holdera nad radiem!
~Tomasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
jest dobrze, wszytko pod reka, ale przez nasze drogi wszystko skrzypi wiec bede musiał go rozebrac i po podklejac filcem plastiki.
~Marek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak to w niemieckich autach. Ordnung muss sein. Wwszystko na swoim miejscu. Obsługa intuicyjna. Odruchowo wiemy czego gdzie szukać :)
Volkswagen Golf IV Hatchback