Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (39) - Ergonomia

Na liście zabraknie 79 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek (przesiadacz z powrotem do Mazdy albo Hondy)
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Kształty są raczej praktyczne, niefinezyjne i nierzucające się krzykliwie w oczy innych uczestników ruchu. Duży i pojemny bagażnik.
~fifi
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wszytko pod ręką na początku obsługa klimatronika słabo mi przychodziła musiałem poszukać obsługi w necie. żeby klima nie chodziła
~higline
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
tu jak w mazdzie x6 tyle tylko siedze wyzej wysiadam i wsiadam wygodniej i mam duzo więcej miejsca :)
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wszystko jest na swoim miejscu. bez zbędnych udziwnień. Wnętrze odporne na użytkowanie.
~BYK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
zwinne autko, małe ale wystarczajace dla rodziny z dzieckiem czy nawet 2 dziecmi, bez problemu
~StyQ
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko od ręką i fajne schowki boczne w bagażniku :) jedynie schowek mógłby być większy
~x
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
niemiecka prostota, taka definicja golfa ze ma być golfem - wszystko na miejscu, ale za mały schowek.
~Tryniusia
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
lubie vw. zawsze dobrze sie w nich czuje i uważam, że dla mnie wszystko jest tam gdzie ma być.
~spwod@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na VW przystało - rewelacja, tym bardziej biorąc pod uwagę poprzednie modele, to Golf IV - przepaść.
~marcin gg9766107
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
wszystko pod ręką włączanie rużnych układów i rzeczy nie odrywa uwagi od prowadzenia pojazdu
Volkswagen Golf IV Hatchback