Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~spellofbelator
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
model 3D kupiony dla jednej max 2 osób. jadąc z dziewczyną mamy bardzo wygodnie. O dziwo moja dziewczyna ma 164cm ja 182 i nie jestem chudzielcem a jej fotel jest bardziej do tyłu odsunięty niż mój a nie siedzę na kierownicy. Jadąc w 4 osoby z tyłu siedzieć muszą osoby mniejsze lub kierowca ma o 5 cm za ciasno ... ale na podróż do 100 km lub po mieście można przeżyć. inna ciekawostka auto wewnątrz jest wielkie większe niż mazda xedos czy bmw...
~Marek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Z przodu ok. Mma 186 cm wzrostu i miejsca mi nie brakuje. Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach chyba w standardzie tak więc ok. Natomiast z tyłu jest masakra. Miejsca mało. W astrze II jest więcej tak mi się wydaje. Dzieci z tyłu ok Dorosłym w długiej trasie nie zazdroszczę. (a może tylko dlatego tak odczuwam bo jestem wysoki) Dla mnie z tyłu miejsca mało ale to każdy powinien ocenić po swojemu.
~Tomasz
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
z przodu jest wygodnie i przestronnie, natomiast z tylu to tylko dzieci, strasznie malo miejsca i pewnie dla tego go za jakis czas sprzedam, narazie nie musze. Jesli za mna ma usiasc jakis wyzszy czlowiek to musze mu miejsce robic i przesuwac fotel do przodu co automatycznie mi przeszkadza bo lubie sie wylozyc za kierownica.
~jakub0301
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jestem sporym chłopem, 100 kg i 187cm wzrostu, a autko niestety za małe jak dla mnie. Pasażer siedzący za mną mógł pomarzyć o wygodnej jeździe, kolanem ciągle przywalałem o kluczyk w stacyjce, no i kierownica w najwyższym położeniu dotykała nóg. Oczywiście wszystko kwestia przyzwyczajenia.
~spwod@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Tutaj jednak troszkę brakuje, miałem kilka golfów zawsze II generacji później okazyjnie jeździłem III, później przesiadłem się na Passata B3 i po Passacie pozostał lekki niedosyt związany z przestrzenią wewnątrz pojazdu - ale to niestety inna klasa. Poza tym jak na Golfa to dosyć dobrze.
~loipop@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak dla mnie super...mam 3-drzwiowa wersje i nie narzekam , tylko sek w tym ze podrozuje conajwyzej z kobieta.Jak dla mnie bdb , podnoszenie i opuszczanie siedzenia tez calkiem fajny pomysl. (do 3 drzwiowki wpakowalem 4 chlopa poza mna i jakos dalismy rade ;) )
~Tomek (przesiadacz z powrotem do Mazdy albo Hondy)
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Siedzi się dobrze, nikt nikomu nie przeszkadza. Rzecz jasna wadą w przestrzeni do siedzenia jest to, co w każdym niemieckim aucie: twarde siedzenia, niezbyt szczególnie wyprofilowane (gdyby wstawili drewniane ławki to nie byłoby specjalnej różnicy).
~Tryniusia
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
jak dla mnie (173cm 55kg) aż za dużo. ogólnie uważam że w sam raz byłby hatchback ale mieliśmy już wcześniej i mężowi bardzo podobają się varianty (co z tego że bagażnik zawsze pusty). passacisko było przepotężne i w sumie na naszą trójkę za duże.
~61TOMASZ
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Pod tym względem jest tragedia mam 190 wzrostu i nie mogę zająć wygodnej pozycji za kierownicą. Z tyłu jest masakra tam nie można nikogo dorosłego posadzić aby wygodnie podróżował. Niby kompaktowy samochód ale w środku ciasnota.
~Szymon
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam 183 cm i wersja 5 drzwiową - nie mam problemu z miejscem. Jest sporo miejsca tak na wysokość jak i długość wraz z szerokoscią ;-) Tak samo na tylnej kanapie. Wygodne. Pamietajmy że to \"tylko\" kompakt, a nie limuzyna.
Volkswagen Golf IV Hatchback