Lista ocen Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW 1997-2000 (46) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~x
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
zależy od opon, na 15" i 1,9bara rewelacja - cisza i znosi wszystekie dziury. na 16" i 2,4 bara auto podkskuje na nierównościach ale lepiej trzyma sie równej nawierzchni. ale trzeba przyznać ze to jedyny minus tego auta. co jakiś czas gumy na sworzeniach, sada cos co mechanicy nazywają semrokiem - nie wiem jak to sie pisze i co to jest - ale przez to sciąga kierownice, drążek kierowniczy, wachacze i stabilizatory... jedyne co sie nie psuje na...
~Marek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie ma się co oszukiwać i czarować. Golf to trochę taka taczka. Specjalnego komfortu to tu nie ma ale nerek też nikt sobie nie odbije - zapeniam. Plusem jest to, że zawieszenie jest solidne, bardzo mocne bo stalowe. Idealne na nasze pożal się Boże drogi. Jest dużo trwalsze(nie mówie że bardziej komfortowe) niż w Passatach B5 w których siedzą aluminiowe wahacze po 4 na jedno koło które są bardzo nie trwałe i kosztowe w naprawach. W Golfie jest...
~Szymon
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Trzyma się drogi wspaniale, zwłaszcza na zakrętach z dużą prędkością. Niestety jest nieco za twardy jak na polskie drogi i na dziurach ma się wrażenie że amortyzatory są do wymiany. Może przykład nie za dobry ale Golf II dziury znosi o wiele bardziej płynnie.
~StyQ
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
z zawieszenia jestem zajbardziej zadowolony, wogóle nie czyć dziur (a u nas sa chyba najgorsze drogi w Polsce), zrobiłem nim już około 15 tys km i nadal pracuje pardzo dobrze - na zakrętach też się fajnie prowadzi, choć mógłby być nieco twardszy no ale to nie jest auto sportowe
~loipop@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
dobrze... coz gdybysmy mieli dobre drogi to dalbym pewnie ocene doskonale ...ale jest jak jest golf nalezy do smochodow ze sztywnym zawieszeniem no i reaguje na dziury...poki co mam go na felgach stalowych moze po zmianie na aluminiowe komfort nieco sie podniesie
~gsxranimal
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
w porównaniu do 307 to rewelacja, jednakże samochód jest zbyt nisko zawieszony jak na polskie drogi. Czesto szoruję podwoziem gdy przejeżdżam przez śpiących policjantów albo przednim zderzakiem jak najezdżam na kraweżniki jak chcę zaparkować.
~GURNIK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie prowadzilem Mercedesem, Lexusem, BMW podejrzewam ze tam moze byc lepiej. Prowdzilem Audi A4 2001r. jest bardzo podobnie. Prowadzilem za to Corsę i Honde Accord wypadaja blado przy Golfie. Jednym palcem mozna spokojnie jezdzic po miescie. Zero myszkowania.
~Bonzo
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Przeciętnie - ale nie można czegoś więcej wymagać, zawieszenie proste, nieskomplikowane - przez co dziur nie wybiera jak auto klasy premium ale i zepsuć nie ma się specjalnie co. Dość precyzyjne jak przystało na VW prowadzenie.
~Tomek8311
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Układ jezdny jest doskonały. Bardzo dobrze trzyma się drogi, czuć to zwłaszcza na zakrętach. Mam seryjne zawieszenie ale jest dość niski i po naszych drogach zdarza się zahaczyć dolną osłoną silnika o nierówność na drodze.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
5,9
~spellofbelator
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
miękki. kto lubi depnąć nie bedzie czuł się pewno. to najmiększe auto z tych jakimi śmigałem ale za to wygodne i tanie :) poza tym pomimo, że miękki to trzyma się lepiej drogi niż rozum to podpowiada...:)
Volkswagen Golf IV Hatchback