Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (300)

4,1
~perma89
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
mam ten samochod ponad 4 lata i nie narzekam zrobilem nim ponad 100 tys. km i naprawde wiarygodny przebieg rzedu 270tys. to dla tego samochodu NIC ! :D Szczerze polecam :)
~dariustaw@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
To moje pierwsze niemieckie auto i jak narazie najlepsze z tych co miałem ale nie chce zapeszać.
3,2
~gologolo
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Prawdziwy Volks-wagen.Kto wie ,ten wie, kto nie niech się uczy języków.
2,9
~HH_PL
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
To moj pierwszy VW GOLF IV i niegdy nie chce tego auta, przymierzam sie wlasnie do sprzedazy , i zamierzam kupic sobie Audi A6 albo Skode Superb TDI.Golf nieby takie rozreklamowane auto ze jest taki dobry!Jak sie z ta opinia nie zgodze
~Adam
Kombi 1.9 SDI 68KM 50kW
Ogólnie auto bardzo dobre, przy dbaniu o podstawowe rzeczy jak wymiana oleju, filtrów i rozrządu silnik odwdzięczy się długowieczną żywotnością i nigdy cię nie zawiedzie. Polecam osobom, szukających taniego w eksploatacji wozidła,a nie wyścigówki.
~Marcel bb
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na 90konikow i swoja wage autko dosc \"elastycznie\" wkreca sie na obroty przy malym zuzyciu paliwa. (Silnik)
~aczu@interia.pl
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Zakup Golfa był dla mnie strzałem w dziesiątkę, jestem bardzo zadowolony. Z instalacją gazową autko staje się również ekonomiczne w jeździe. Właściwie same plusy.
1,9
~Daniel
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
W Polsce jest moda na VW golf i passat i one niestety są najbardziej \"picowane\" liczniki przekręcane po naprawach blacharsko - lakierniczych. Trzeba bardzo uważać co się kupuje ja straciłem bardzo dużo nerwów i pieniędzy
~Kris
Kombi 1.9 TDI 4motion 101KM 74kW
Silnik trochę głośny jak to w VW ale bardzo elastyczny-max moment obrotowy przy 1850 obr/min ale auto już od 1500 obr/min dobrze się zbiera. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi
8,8
10,2
~GodGod
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Nie byłem na poczĄtku fanem Golfa, ale po 280 tys. bez żadnych awarii (wymieniałem rozrządy i amorki po 200tys., oraz ekploatacyjne - klocki, filtry itp.) uważam, że to po prosty super autko. Kocham Go. Jak tylko wyjdzie Golf 5 kombi, to wymieniam natychmiast (oczywiście tylko dieselek). Mankamentem jest to że bieże olej (ok. 0,8l na 15 tys.). Ale TDI z pompowtryskiwaczami wszystkie biorą. Tylko ryba nie bieże
Volkswagen Golf IV Kombi