Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (300)

~no more vw
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
terkoczacy jak ... nawet nie ma do czego porownac. a turbina juz dwa razy poszla sie czesac i dodatkowo zonk z przeplywomierzem (Silnik)
~mikolajdach@yahoo.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobre auto, w miarę niezawodne. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć w miarę pakowne auto, które prawie nic nie pali :D
~failsafe@o2.pl
Kombi 1.6 100KM 74kW
bezpieczny, solidny samochód przeznaczony raczej dla statecznych kierowców, nie imponuje dynamiką ani spalaniem. W zasadzie patrząc na jego spalanie, to chyba nie jest to samochód stworzony dla ludzi lubiących deptać. U mnie, przy szybkiej ale płynnej jeździe spala ok 7 l / 100 km w cyklu poza miejskim. Prędkość maksymalna: 190 km/h. Aby go do tego poziomu rozbujać (110 KM, 1,6) potrzeba bardzo długiego lotniska. W praktyce - tak jechać można...
~Weber Tomasz
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnikjest nieco glosny gdy jest zimny ale gdy sie rozgrzeje to fantastyczny odglos . bardzo elastyczny no i czuc siłę wydobywajaca sie z niego . Przejechałem dopiero 100km! Wiec moj a opinia jest wstepna . prosz eto brac pod uwage .! (Silnik)
~seba51a
Kombi 1.4 16V 75KM 55kW
Jestem z niego zadowolony lecz szkoda, że to nie TDI
~marmarcel
Kombi 1.9 TDI 4motion 101KM 74kW
Jestem zaskoczony całkiem niezłą kulutrą pracy. Elastyczność 3, 4, 5 i 6 biegu znakomita. Na 5 można jechać od 50km/h z minimalnym spalaniem. (Silnik)
4,1
~paweł
Kombi 1.6 100KM 74kW
Gdyby nie epizod z paskiem rozrządu (oczywiście pękł na wyjeździe i w sobotę wieczorem), to można określić jako idealne. Z tym, że wydaje mi sie, że auta robione na Polskę mają trochę gorsze części niż na zachodzie, przez co bardziej zawodne. Napewno można polecić ze względu na bezproblemową odsprzedaż i dostęp do części i zamienników.
3,8
~Bartek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobry samochod ze świetnym silinikiem ,przy dbającym właścicielu niezawodny i potrafiacy sie odwdzieczyc :)
~krzysiek
Kombi 1.6 100KM 74kW
udane autko mój egzemplarz to salonówka jestem II włascicielem od 2 lat zrobiłem nim już 52.000 i nic się poważnego nie dzieje zawsze do celu :) i jeszcze nigdy nie zawiódł ! a instalację LPG polecam brak zauważalnej różnicy w mocy a w kieszeni.... aż miło podjeżdżać pod stację.
~Artex66@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
Golf jest dobrym samochodem twardym jak to Niemiec. Można go naprawde "tyrać" i nic jakis np peugeot by sie dawno rozlecial. Szkoda tylko ze nie jest tak super nowoczesny i buda ma swoje latka czekam z niecierpliwoscia na 5tke
Volkswagen Golf IV Kombi