Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi (300)

~yut
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Auto ogólnie niezawodne. brak poważniejszych awarii, ekonomiczne w utrzymaniu. Ma swoje problemy z korozją głównie chodzi tu o przednie błotniki i progi, to chyba typowe dla golfów.
~pafkub
Kombi 1.6 100KM 74kW
Dobre niezawodne auto. Zwłaszcza do miasta. Na trasie brakuje jednak mocy.
~mg-maciek
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
precyzyjna, trochę chaczy złwaszcza gdy nie jest rozgrzana, plecam wymianę oleju co ok 120 kkm wbrew bredniom w ASO (Skrzynia biegów)
3,8
~DK
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Odporny na awarie, nic jak tylko lać paliwo i opłaty robić.
~Demoniszcze
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Podsumowując moją 2 letnią przygodę z tym autem, jestem zadowolony, golf nigdy mnie nie zawiódł, nawet jak coś się działo to zawsze dojechałem na kołach do mechanika...
~Przemek
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Caloksztalt oceniam na na 5. Jestem z samochodu w 100% zadowolony. Wczesniej jezdzilem Audi A6 2.4 benzyna, rok produkcji 1997 i wiecej juz niem jezdzic nie bede. Chocby z powodu spalania ktore utrzymywalo sie na poziomie 12l w miescie i 9 na trasie. Poza tym drogie czesci i kosztowne naprawy.
~Pablo
Kombi 2.0 115KM 85kW
Wygodne pewne auto na drodze niezawodny silnik. skrzynia. bardzo dobre hamulce
3,7
~Grzegorz ( k2 )
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Silnik zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Jest elastyczny i ekonomiczny daje radę zarówno na trasie jak i w mieście / Trochę długo się nagrzewa. (Silnik)
~albercik
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Auto jest przyjemne i elastyczne.dobrze mi się nim jeżdzi, nie mam problemów z tym Golfem i mam nadzieje że mnie nie zawiedzie!Klimartonik i orginalne radio/cd VW umilaję najdłuższe wyprawy.
~banerski
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Sniejklasy dynamiczne auto na niezbytygórowane potrzeby,za to solidne i tanie w eksploatacji. Jestemzadowolony i nie narzekam:)
Volkswagen Golf IV Kombi