Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.6 16V 105KM 77kW 2000-2006 (9) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Colt
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
W mojej ocenie trudno znaleźć auto, które mogło by konkurować z tym w kategorii jakość/cena. Masa zamienników, sporo napraw zrobisz sam a przy okazji czegoś się nauczysz a i mechanik szybko się zajmie. Ponadto miliardy tych aut są sprzedawane na cześci, tak więc kiedy strzelił mi kamień w szybę - używkę w bdb. stanie kupiłem za 100, wymiana 90 i cała impreza. Paliwa pije niewiele, psuje się rzadko i jest bardzo wytrzymałe na idiotyczne pomysły...
~AG
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Auto z początku produkcji i sporym przebiegiem można już nabyć za cenę dobrego roweru, jednak te najlepsze egzemplarze dalej trzymają cenę. Zadbany egzemplarz na pewno długo będzie cieszył jego właściciela.
~Łukasz
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Samochód bardzo dobry przeliczając na koszty utrzymania bo te są bardzo niskie. Oryginalnych części tak jak i zamienników jest mnóstwo na rynku.
~lukas1238
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Cenę trzyma ale dla mnie to nawet lepiej bo z przyjemnością się go pozbędę na wiosnę i mam nadzieje dużo nie stracić na nim.
~Krzysiek
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Drogi w zakupie (mimo, że benzyniak). Przeglądy najtańsze nie są, ale jak na razie (6 lat) tylko przeglądy mnie interesowały.
~jaca
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Z ceną samochodu też mi się udało. Przy tej cenie jestem zadowolony ale za rynkową chyba kupił bym Octavię.
~PopeCorn
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Przyzwoite autko dla niezbyt dużej rodziny (2+2 to już zdecydowanie max, nawet dla kombi.
~chro100wski
Nie polecam