Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2006 (32)

~Wilk132@op.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam go od 5 lat.Oceniam 2 raz ponieważ jestem bogatszy o nowe doświadczenia.(nie patrzcie na opinnie ludzi którzy dopiero co kupili auto i już biora się do oceny). Jest to samochód na wskroś przeciętny taki dla Kowalskiego. Na temat wyglądu nie ma co wiele pisać , jaki jest golf każdy widzi ja go zaakceptowałem, mi się podoba. Zrobiłem przez 5 lat 60 tys , wiem że to niewiele ale ogólny przebieg to 290 tys. a to już coś. Auto ogólnie bardzo...
~Robert Michalski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
yes,yes yes!! Naprawdę polecam. Jeśli komuś nie zależy na fajerwerkach(wygląd nie porywa ale może się podobać) niech śmialo kupuje. Wiadomo że istnieją lepsze auta, ale kompakt kombi w tych widelkach cenowych tylko ten. Corolla droższa, focus rdzewieje itp.
3,6
~Olek S.
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto jeździ dobrze ale nie wyzwala jakiś emocji, po prostu jest. Jego największy atut to oszczędny silnik. Minus - miałem dwa włamania i raz mi wkłady lusterek ukradli, (poprzednie auto - lanosa - nikt palcem przez 3 lata nie ruszył!). Jest dobry ale drugiego vw narazie nie kupię, raczej japońca lub koreańca
~Bil Cllinton
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Poczciwe kochane aucisko!- to najlepiej oddaje całokształt tego samochodu
3,2
~GOLF TDI
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Przyspieszenie dość dobre, elastyczność również, niewątpliwą zaletą jest to że wyprzedzanie można rozpocząć równiez na 5 biegu. jednak na niższych biegach do granicy maksymalnego momentu (ok.2000obr/min) jakby nieco ociężale. (Silnik)
3,7
~kris
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
nie jest to auto zupłnie bezawaryjne ale wydaje mi się że zasługuje na dobrą opinię, która krąży na temat aut tej marki. Bardzo wiele zależy od eksploatacji, wówczas samochody nawet z dużym przebiegiem jeżdżą bardzo dobrze
3,3
~effendi
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Właściwie jedynym dobrym a nawet bardzo dobrym podzespołem jest silnik. Połyka kolejne dziesiątki tysięcy km bez żadnego problemu. Reszta zdecydowanie poniżej oczekiwań. To jest mocno przereklamowane auto. Szwankuje skrzynia, pada zawieszenie, odlatują plastiki (auto bezwypadkowe) a korozja żeruje gdzie się tylko da. Do tego auto nisko zawieszone, w zimie trze miską o koleiny. Uroda lekkiego transportera opancerzonego. Do pełni wyposażenia...
~mikolajdach@yahoo.pl
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobre auto, w miarę niezawodne. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć w miarę pakowne auto, które prawie nic nie pali :D
3,8
~Bartek
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Dobry samochod ze świetnym silinikiem ,przy dbającym właścicielu niezawodny i potrafiacy sie odwdzieczyc :)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
6,2
4,1
~perma89
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
mam ten samochod ponad 4 lata i nie narzekam zrobilem nim ponad 100 tys. km i naprawde wiarygodny przebieg rzedu 270tys. to dla tego samochodu NIC ! :D Szczerze polecam :)
Volkswagen Golf IV Kombi