Lista ocen Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW 1999-2006 (32)

~olaf
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Dla mnie bomba. Zwłaszcza, że przesiadłem się z byle jakiego fiata. Jedyny minus to to, że teraz każdy jeździ Golfem i jest tego na naszych drogach od pyty.
~iedd
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto idealne dla przeciętnego Polaka. Niedrogie w utrzymaniu, oszczędne w spalaniu. W porównaniu do Fordów, Opli czy francuzów w tej klasie, przepaść na korzyść VW !
~bhryniewicz@gmail.com
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Jak narazie jestem bardzo zadowolony. Jedna poważna usterka - przepływomierz. Prawdopodobnie został uszkodzony przy wymianie filtra powietrza. Niemniej jednak konieczna była wizyta w serwisie.
~Darkoski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik naprede rewelacyjny. Trzeba dbać o turbinę. (Silnik)
~ANDRZEJ
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
tylne słupki trochę zbyt szerokie, ograniczają widoczność przy cofaniu (Widoczność)
4,1
~Kylo
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Od czasu do czasu coś tam o sobie da znąc. (wypluć i odpukać). (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Łukasz
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik jak najbardziej ok. Jedyna wada to system odprowadzania ciśnienia ze skrzyni korbowej. Odma puszcza olej i turbina zasysa powietrza razem z olejem, nie wpływa to na pracę silnika raczej ale pewnie na jego żywotność a głównie takich podzespołów jak turbina. (Silnik)
~kargo
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
auto w 100%godne polecenia zawieszenie sprawuje sie prawidłowo wnetrze pojazdu jest solidnie wykonane wszystko co potrzeba znajduje sie na swoim miejscu. silnik również jest bdb oszczedny tani w eksploatacji i nie zawodny.
~volf*77
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód kuiłem rok temu przejechałem ok.15tys.km. Trafiła mi się wersja wyposażenia HIGH LINE i Napęd 4MOTION. Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Następny jeżeli dojdzie do zmiany też będzie z grupy VW/AUDI
~Yarcio
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
od 4,5litra na 100 km do 5,1 litra na 100 km przy energicznej jeździe z włączoną Klimatyzacją (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Volkswagen Golf IV Kombi