Oceny Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2006

Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW 2001-2006

~kierowca28
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Super auto,bałem się komentarzy o awaryjności tego auta,ale po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów stwierdziłem że nie warto brać zbyt dosłownie komentarzy jakie ludzie wypisują.Zazwyczaj sa to komentarze desperatów,mój będzie inny i powiem że warto kupić to auto.
~maniano@tlen.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Nic a nic!!! Polecam to autko tylko tyle,że trzeba dobrze trafic a pózniej dobrze ekspoloatowac,chodzi mi o to by nie deptac mu zaraz na zimnym silniku czy gasic po forsownej jezdzie a bedzie towarzyszem na długie lata!
~cllinton@op.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Bardzo, bardzo, bardzo dobry samochód. Moja wersja jest dość ubogo wyposażona, brakuje w niej klimatyzacji i innych bajerów. Jako największy minus tego auta podałbym małą ilość miejsca na nogi dla pasażerów tylnej kanapy.
~PL
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
To mój trzeci golf, pierwszy TDI. Świetny silnik, naprawdę świetny. Bałem się, bo opinie o głośnej pracy i "braku kultury" trochę mnie onieśmielały, ale to kompletna bzdura. Nadwozie kombi, więc przestronny bagażnik, dodatkowo świetnie wyposażony (mp. podgrzewane siedzenia to świetny pomysł), porządne materiały. Pierwszy raz kupiłem używany samochód i nie żałuję.
2,6
~ofiara firmy VW
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jest to mój 3-ci VW/miałam Golfa z Niemiec 12 lat-super, kupiłam nowego Caddy -nie mogłam wyjść w zimie z auta-cięgna drzwi zamarzały i w 50-ciu innych Cady też, kupiłam wsalonie Combi golfVariant i sprzęgło po 2tys. się rozpadło, cewki po pół roku padały 1 za drugą, po 2 latach skrzypi jak 30-letnie auto trzmane w stodole.
3,1
~mk
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
kupić nowe auto VW to prawdziwa porażka ze wzgl. na cenę rzeczywistą wartość auta użytkową i konieczność ubezpieczenia AC, reszta w normie ale rozczarowany będzie każdy ktow wierzy w brednie z niemieckich gazet dotyczących VW. Auto używane polecam tym którzy chcą zaopatrywać się w części na szrot i u złodzieji na giełdzie samochodowej
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
3,8
~DK
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Odporny na awarie, nic jak tylko lać paliwo i opłaty robić.
~michalt5@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Jestem bardzo zadowolony z auta, i dlatego ujm już nim 5 lat i nie zanosi się na zmianę. Ogólnie to uważam, że auto jest tyle warte ile jedzie o własnych kołach.
3,2
~gologolo
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Prawdziwy Volks-wagen.Kto wie ,ten wie, kto nie niech się uczy języków.
4,1
~pozdrawiam
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
dobre hamulce, zawieszenie mocne ale masa silnika jest dyża i to czuć na zawieszeniu przednim (Układ jezdny)
Volkswagen Golf IV Kombi