Lista ocen Volkswagen Golf IV (579) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 871 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MonteCristo
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Brak poważnych usterek. Auto nigdy nie \"zatrzymało się\" na drodze z powodu awarii. Poza tym nie rdzewieje, nawet w miejscach, gdzie pojawił się odprysk lakieru (np na krawędziach drzwi).
~Pablo
Kombi 2.0 115KM 85kW
Po 2 latach i 30 tys maska otwierana tylko do kontroli płynów i oleju. Oleju trzeba pilnować od wymiany do wymiany 1l dolewki ten typ tak ma.Instalacja BRC niezawodna bardzo niski ubytek mocy
~Radek
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Alternator już po regeneracji, cewka dostała przbicia, sonda lambda zaczyna szwankować i skrzynia zaczęła już głośniej pracować. I jeszcze termostat i czujnik temp razem z plastikową obudową.
~Bonzo
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
W zasadzie tak jak wyżej, z poważniejszych rzeczy to właśnie, sprzęgło z kołem dwumasowym, turbina, intercooler. Generalnie za sam dwumas i turbo z robocizną można zapłacić około 4 000pln.
~VW - pierwszy i ostatni raz
Hatchback 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
jw. Usłyszeć - wjeżdżając na warsztat tylko na pomiar ciśnienia - z ust mechanika podnoszącego maskę - "o ku.wa ja pier..lę - fałka" :) - bezcenne :) za kapitalkę zapłacisz 7kPLN kartą Mastercard :)
~audio21@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Brak doładowania tzw. Noflaut. Posiadam interfejs VAG. Okazało się że to wina elektrozaworu N75. Cena nowego to ok 150zł. Ja sam zrobiłem regenerację za 3zł i od tej pory ( 3 tys. km) turbo działa idealnie.
~Krzydliniarz
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Narazie trzeba było wymienić tuleje i wahacze, ale teraz znów coś stuka z przod nawet na prostej drodze. Jest do dosyć uciążliwe, Jeszcze zepsuła się kostka w hamulcu - nie świeciły się światła STOP.
~BYK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
jak juz to drobiazgi - skonczyl sie plyn do spryskiwaczy, regularna wymiana oleju, klocków itp. tak jak w kazdym samochodzie ale tu dodatkowo cena jest przyzwoita i czesci sa ogolnie dostepne
~maj
Hatchback 1.6 i 16V FSI 110KM 81kW
szkoda słów miałem kiedyś golfa 2 było ok ,kia , fiata , malucha , opla - nigdy więcej golfa mój brat ma pasata b5 to robi zawieszenie co jakiś czas asz wstyd pierd kupuję teraz toyote
~maniano@tlen.pl
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Nic a nic!!! Polecam to autko tylko tyle,że trzeba dobrze trafic a pózniej dobrze ekspoloatowac,chodzi mi o to by nie deptac mu zaraz na zimnym silniku czy gasic po forsownej jezdzie a bedzie towarsz