Lista ocen Volkswagen Golf IV (130)

~Krzysiek
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Auto godne polecenia. Nie jest mistrzem ekonomii, ale za to niesłychanie trwałe. Pojemność bagażnika rewelacyjna. Spokojnie zmieści się w nim czteroosobowa rodzina.
~a.szulczewski@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Sympatyczne auto z bogatym rodowodem. Malkontenci wspominają mk1 i mk2, ale uważam, że i mk4 ma swojego ducha. Brak poważnych usterek, znakomite prowadzenie, ambitny silnik i dość komfortowe wnętrze sprawiają, że nie odstaje na krok od konkurentów. Polecam miłośnikom niemieckich marek. Wybierając jeszcze raz pomyślałbym nad TDI 110KM albo 1,8 130KM. Poza tym gra muzyka :)
~Bartek
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Słabo jak na "kompakt wszechczasów", widać iż wszystko zależy od odpowiedniej reklamy. Auto jest toporne, nie budzi przy tym wrażenia solidności, deska rozdzielcza trzeszczy, to samo tylna klapa. Silnik to największa wada tego auta.
4,1
~RobSonek
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Jest dobrze. Jeeli bede zmienial samochod to napwno wezme pod uwage Golfa V bo jazda golfem IV nie byla udreka.
3,7
~PanSympatyczny
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Jaki Golf jest, każdy widzi. Jego największa zaleta, jest też największą wadą - \"Das Auto\", ni mniej ni więcej...
~Marcin :)
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Auto genialne wręcz. Zawieszenie na polskie drogi jak znalazł, na wyższym profilu nie czuć tych beznadziejnych wyboi. Powyżej 3000 obrotów zaczyna się fajnie robić, dźwięk jak na 4 cylindry może ucieszyć.
3,1
~lukas1238
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Całokształt wygląda kiepsko, nie mam najmniejszej ochoty jeździć tym autem, moim poprzednikiem jeździłem z przyjemnością mimo, że był starszy niby słabszy (75KM) i generalnie mniej komfortowy. Zero przyjemności z jazdy!!! Reasumując, Golf z TYM SILNIKIEM to ociężały muł bez najmniejszego polotu.
2,5
~chro100wski
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
NIE POLECAM TEGO MODELU NIKOMU! Najgorszy wybór w życiu postanowiłem kupić samochód zawsze chciałem mieć golfa IV, a więc za kupiłem 1.6 105km po krótkim czasie wysiadł mi silnik, byłem u 3 różnych mechaników żaden nic niemógl zrobić, zarządziłem wymianę silnika, kupiłem nowy silnik od Golfa 1.6 16v 105km taki sam jaki był fabrycznie, ale również miałem takie nieszczęście, że i ten silnik wysiadł, zarządziłem kolejne wyciągniecie silnika i...
~oburzony
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
ogolnie super samochodzik dla madrych ludzi ktorzy dbaja o niego a nie tylko leja paliwo.
3,2
~PanSympatyczny
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Voklkswagen Golf jest kasowym przebojem nie bez przyczyny. Na pewno gdybym miał wersję GTI, albo po prostu jakiś bardziej udany egzemplarz, moja opinia z pewnością była by o wiele bardziej optymistyczna.