Lista ocen Volkswagen Golf IV (571) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 879 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kawonzsuetam@gmail.com
Kombi 2.8 V6 4Motion 204KM 150kW
Wiatru nie słychać do 150 km/h. Słychać toczenie opon (Continental ContiGrip) i daja o sobie znać na nierównościach dźwiękiem przypominającym mocne kopanie piłki. Silnik wyraźnie zaznacza swoją obecność, ale to akurat bardzo przyjemny dźwięk.
~loipop@interia.pl
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
dziury dziury dziury...polskie drogi psuja uroki wiekszosci samochodow...gdyby nie to pewnie byloby elegancko bo na rownej nawierzchni auto plynie i jest w nim cichutko...jednak na gorszej jezdni auto bedzie nam co chwile przypominac ze jestesmy w polsce.
~właścicel golfa
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Oczywiście słychać silnik, ale wibracje i hałas są niewielkie. Do 120-140 jest w miarę cicho i nie czuć prędkości. Tylko przyjemny pomruk diesla. Oczywiście w common rail jest ciszej ale wszyscy zgodnie twierdzą, że CR jest bardziej awaryjny.
~rob-bob2@o2
Kombi 1.9 TDI 115KM 85kW
hmmm mam oponki good year hydro grip nie polecam zrobilem na nich ok 50 tys i zajebiscie zaczeły chałasowac porazka. jakies 5 tys km temu zaczeła podskrzypiwac sprezyna w siedzeniu kierowcy no i troche juz slychac na dołach deske rozdzielczą
~Unheilig76
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Ten silnik jest trochę głośny, na biegu jałowym dźwięk przypomina starego diesla. Wraz ze wzrostem prędkości i obrotów hałas nie narasta tak bardzo, dlatego na autostradzie z prędkością 100- 140km podróż jest komfortowa.
~Andrzej
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Niestety jest głośny w porównaniu z SEATEM CORBOBĄ, którą miałem poprzednio w TDI jest dodatkowa mata tłumiąca w przegrodzie miedzy silnikiem a kabiną - koszt założenia 600, dlatego się nie zdecydowałem na jego dodanie
~lukas1238
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Na postoju nie słychać że jest włączony silnik, generalnie im szybciej tym gorzej, tutaj spodziewałem się więcej po Golfie. W moim poprzednim Nissanie dzwięk silnika na wysokich obrotach nie był męczący, w Golfie jest. Szkoda...
~GURNIK
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam 18 calowe felgi Porsche i sportowe zawieszenie wiec u mnie jest glosno jak trafie na kawalek drogi w stylu kartoflisko(wyrzeczenie ale na ulicy ludzie pokazuja sobie jak przejezdzam). Ale poza tym cisza zadnych swistow skrzypniec.
~Mr. Honestus
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Wyciszenie optymalne, choć mogłoby być lepsze. Nie jest źle. W sumie silnik TDi pracuje głośno, ale jeśli tylko ktoś lubi ten dźwięk to nie będzie narzekał. Radio trzeba czasem głośniej podkręcić, wtedy nie słyszymy nic poza muzyką.
~RobSonek
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
W tej Kwestii jest Bardzo dobrze. przypomina mi sie taka sutuacja, gdy jechałem z moja kobieta 190 km/h Ona nawet sie nie zorientowała ze jedziemy tak szybko :) a wtedy slinik ma już koło 6tys obrotów na minutke :)