Lista ocen Volkswagen Golf IV (571) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 879 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sokol
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie oszukujmy się... do 90 - 100 km/h jest w miarę ok Przy wyższych prędkościach pojawia się hałas. TDI pracuje dość specyficznie - idzie się przyzwyczaić.
~jaca
Kombi 1.6 16V 105KM 77kW
Dałem ocenę dobrą ale naprawdę to jest pomiędzy dobrą a przeciętnią (ze wskazaniem ku górze). Do 100 km/h jest bardzo cicho, powyżej 130 naprawdę głośno.
~marcinus13
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
dla mnie ok troche słychać szum powietrza ale da sie wytrzymać. Jest ok silnika niemal nie słychać chyba ze w lecie chce się posłuchać turbinki:)
~Krzydliniarz
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Z tym gorzej. O ile do 90km/h jest bardzo dobrze, to powyżej tego poziomu już nie. Bardzo słychać silnik (przy 100km/h ma dosyć wysokie obroty), no i szumy.
~Grzegorz ( k2 )
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na diesla nie najgorzej pod warunkiem że masz zamknięte szyby / Przy otwartych szybach miałem dużo podkreślam dużo ciszej w Fiacie Punto 1
~Magik
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Wyciszenie jest na dobrym poziomie, lecz przy prędkościach powyżej 140 km/h ciężko się rozmawia, silnik daje o sobie znać w postaci stosunkowo głośnej pracy.
~Marcin :)
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Jak kupiłem to auto, to często nie wiedziałem kiedy jest już załączone, lub na postoju myślałem, że silnik wyłączony mam, gdyby nie obrotomierz :D
~Wojt
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
W swojej klasie Golf wypada dobrze. Do prędkości 120 km/h hałas w normie. Nie ma żadnych świstów i gwizdów. Silnika nie słychać. Można normalnie rozmawiać.
~fifi
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
to nie jest auto klasy wyższej nie ma się co tu spodziewać bezszelestnego środka przy 120 wiatr wieje ostro ale radio mozna podgłosić i jest OK
~merc300dd@o2.pl
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Autko jest dobrze wytłumione ale dosyć mocno słychać silnik po przekroczeniu około 4 tys. obrotów i nie jest to rasowy bas tylko po prostu hałas