Lista ocen Volkswagen Golf IV (571) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 879 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Przy jeździe po mieście praktycznie go nie słychać, jak to benzyna. Przy większych prędkościach koło 120 km/h można spokojnie rozmawiać z pasażerami z tylnej kanapy.
~Robert Michalski
Kombi 1.9 TDI 110KM 81kW
Przy tak glośnym silniku jest super. Jak otwieram okna nie mogę się nadziwić,że tak cicho może być przy zamkniętych. Naprawdę glośno robi się dopiero przy 140 km.
~Piotrek-ldz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
przy 140km/h trzeba radio mocno podgłosić aby cos usłyszeć. Generalnie pow 120 mocno szumi. No i diesel to nie jest zbyt cichy, po otwirzeniu drzwi trzeba mówić podniesionym głosem.
~StyQ
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
mimo że to diesel to i tak jest cicho, jedynie szyberdach trzeba mieć albo zamknięty albo otwarty na maxa bo jak jest tylko troche otwarty to jest masakrystycznie głośno
~Tryniusia
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
nigdy nie narzekałam. wiadomo że na zimnym silniku głośniejszy, oponek nie słychać, ale to już zasługa męża (mamy wulkanizację). we mgle antena pogwizduje czasami.
~talen@tick.pl
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
piąty bieg + 2 tys obrotów = 70 km/h - idealna prędkość, gdzie golfik jest naprawdę cichy. Problemy zaczynają się powyżej 100 km/h. Normalnie rozmawiać da się do 120-130 km/h.
~Marcin W
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Autko jest ciche we wnętrzu. Dopiero od około 130-140 km/h warkot silnika może niektórym przeszkadzać. Na biegu jałowym bardzo cichutko. KJabina wyciszona bardzo dobrze.
~Jarod
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
po60k km zaczeły sie "świerszcze", po przejechaniu 100k km już miałem dośc... rozebrałem pół kokpitu, przesmarowałem spreyem silikonowym i teraz dopiero jest po prostu cicho :))
~solak
Hatchback 1.9 SDI 68KM 50kW
Diesel to diesel słychać go w środku szczególnie jak jest zimny ale mi t nie przeszkadza, bardzo lubie ten "klekot"- to jeden z powodów dla którego kupiłem diesla.
~DK
Kombi 1.9 TDI 130KM 96kW
Praca silnika nie pozwala o sobie zapomnieć zwłaszcza przy wyższych obrotach. Oczywiście tak samo podczas jazdy autostradowej szum, szum, szum.