Lista ocen Volkswagen Golf IV (117)

~batt
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Posiadam bardzo dobrze wyposazoną wersję Pacific, klimatronik, 4x szyby i lusterka, 10x airbag, skorzana kierownica, radio ze zmieniarka, abs, esp... Porownujac do innych golfow jakie sie widuje na ulicach to przepasc na korzysc. Wszystko sprawne.
~MH
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Polecam!!! Tylko zainwestujcie w fotele... bo nawet fiesta miała wygodniejsze!
3,2
~Krzysiek
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Wysokie koszta naprawy oraz częste usterki (spowodowane zapewne wadą modelu ale i złym użytkowaniem przez poprzedniego właściciela). Przez rok posiadania auta włożyłem prawie jego wartość. Blachy szybko rdzewieją - szczególnie progi i nadkola. Częśći karoserii tanie, ale jeżeli chodzi o tą wersję z pompowtryskiwaczami - odradzam każdemu!
~no more vw
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
terkoczacy jak ... nawet nie ma do czego porownac. a turbina juz dwa razy poszla sie czesac i dodatkowo zonk z przeplywomierzem (Silnik)
4,1
~Pitersoonn
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
jESTEM BArdzo zadowolony z tego autka. Moim zdaniem nie ma co porownywać do np megane. Komfort moze i niższy ale trzymanie drogi nieporownywalne. Przy 120 km/h na zakrecie megane piszczy kołami golfem 150 Km/h i nic. Naprawde super
~adixx222@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
jestem zadowolony.Choć chcę go SPRZEDAĆ-bo brakuje mi tylnich furtek- naprawdę to fajny samochód.Następny to też GOLF-ale kombi-, badż BORA.
~Mateo
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Dobry VW golf 4 drzwiowy z tym silnikiem kosztuje od 20 tys, na tansze oferty szkoda czasu
~dariustaw@interia.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
To moje pierwsze niemieckie auto i jak narazie najlepsze z tych co miałem ale nie chce zapeszać.
~GodGod
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Nie byłem na poczĄtku fanem Golfa, ale po 280 tys. bez żadnych awarii (wymieniałem rozrządy i amorki po 200tys., oraz ekploatacyjne - klocki, filtry itp.) uważam, że to po prosty super autko. Kocham Go. Jak tylko wyjdzie Golf 5 kombi, to wymieniam natychmiast (oczywiście tylko dieselek). Mankamentem jest to że bieże olej (ok. 0,8l na 15 tys.). Ale TDI z pompowtryskiwaczami wszystkie biorą. Tylko ryba nie bieże
2,9
~posiadacz
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Przeciętniak pod absolutnie każdym względem, nie wyróżnia się niczym a ma pare wad które wkurzają w porównaniu do konkurencji.