Lista ocen Volkswagen Golf IV (117)

~monrz@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
przejechalem przez 2,5 roku prawie 200000 km (35% autostarda, 15% miasto, reszta drogi krajowe polskie (60%) i niemieckie (40%)). Zadnych napraw i nie planowych wizyt w warsztacie. Wszystkie obslugi w autoryzowanym warsztacie w Wolfsburgu. Zawsze odpowiednie materialy eksploatacyjne wymienione w odpowiednim czasie. Jestem zadowolony.
~jan.pru
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
przyjemna jazda i ekonomiczna ładnym autkiem.Cześci dość tanie i dostępne.
~adammo69
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Auto bezawaryjne. Nigdy nie doszło do sytuacji że odmówiło całkowitego posłuszeństwa.
~wolus28
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
do tyłu troszke lipka ale źle nie jest ja zainstalowałem czujkki i wszytko oki (Widoczność)
~GOLF TDI PD
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
bardzo ładnie przyspiesza, bardzo elastyczny, troszeczkę glosny w wysokich obrotach (Silnik)
3,2
~balickia@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 100KM 74kW
Jak wsiadłem do wnetrza to myslałem że to FIAT ta kierownica to pożal się Boże,i ten kolor popiel jakaś nijakość . Dół jasny a powinen być ciemny. Wystrój wnetrza paskudny. Jednak najładniejszy kolor w rasowym samochodzie to czarny , zarówno deska jak i tapicerka. Nie montowanie komp. wyświetlacza w standarcie to wstyd dla Niemców. To 21 wiek zbyt mało elektroniki która już przestała być droga. Tył samochodu tozerżniety Lanos lub Seat. Te...
~katherine
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Posiadam to autko, ale nie skusiałabym się na nie jeszcze raz. Wielki plus tego samochodu to spalanie(poniżej 5 litrów) i to, że można wyjechać nim w dłuższą trasę(ale wyprzedzać nim to masakra, potrafi złąpać chwile zawiechy i dopiero do przodu szybciej), jednak elektryka żyje własnym życiem np.elektryka szyb (często wysiada i okna się nie otworzy ani nie zamknie, dopiero po jakimś czasie wraca sama do normy) lampki kontrolne na komputerze...
~klasaauta
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
autko idealnie trzyma się drogi, autostróż ESP czuwa i jest niezawodne, już kilka razy się o tym przekonałem (Układ jezdny)
~mao303
Kombi 1.9 TDI 100KM 74kW
Jak to VW trzeba trochę siły i potrafi odbić. Sprzęgło bardzo dobre, średnio twarde łapie w połowie przez pewien zakres wciśnięcia (ciężko go zadusić przy ruszaniu- szybkim puszczeniu) (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf IV
6,1