Lista ocen Volkswagen Golf IV (555) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 895 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomaszek
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Golf nie jest autem doskonałym,ale konkurencja nie może pogodzić się z faktem jak trudno jest go pokonać w swojej klasie. Niesety kto posiada te auto,szybko zauważy że ma więcej zalet niż wad.nigdy nie sprawia wiekszych problemów właścicielowi!
~ad
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Volkswageny należą w swoich klasach do drogich samochodów, jednak moim zdaniem jest to uzasadnione, oczywiście nie można wymagać w samochodzie klasy golfa jakości i bezawaryjności Mercedesa, jednak należy ona do najwyższych w danej klasie
~brzosto
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
warto wydac te kilka zlotych wiecej niz na konkurencje:-)focus dla mnie taki sobie...NIE TYLKO WYGLAD SIE LICZY:-)liczy sie wnetrze(jak u kobiety:P) a tu golf bije jakoscia wszytskich na glowe:)astra jest ok ale to nie golf:-)audi a3 za drogie...
~MonteCristo
Hatchback 1.6 100KM 74kW
Golfy nigdy nie były tanie, ale jak widać po naszej recenzji - za wysoką jakość trzeba odpowiednio zapłacić. Na szczęście w przypadku tego auta nie oznacza to \"przepłacenia\" - jest on wart każdej złotówki, którą na niego wydaliśmy.
~Marek
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Co dobre jest drogie. Ceny ustala rynek. Jest duży popyt to cena jest wysoka :) Skoro jest duży popyt to znaczy, że jest to coś dobrego. Ja to potwierdzam - to dobre, proste samochody warte swojej ceny. Volkswagen - das Auto
~Marcin :)
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Za 15000 już można kupić naprawdę dobrego golf\'a. Osobiście polecam, chociaż chciałbym mieć bmw i nie raz myślę o sprzedaży, to co dam swojego golfa do mechanika, to okazuje się, że to jakaś pierda, za parę groszy i jeżdżę dalej :D
~Darkow-THC
Hatchback 1.9 TDI 150KM 110kW
VW się ceni i tyle ale wyższa cena nie bierze się z powietrza wystarczy porównać wykonanie środka spasowanie elementów np. 150000km a tapicerka nic nie trzeszczy. Przy tym przebiegu materiały wyglądają idealnie.
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Procentuje tutaj opinia o słynnych niemieckich niezniszczalnych autach. Dlatego używane golfy są dosyć drogie w porównaniu do konkurencji o podobnych parametrach. Sporo aut powypadkowych i ze skręconymi licznikami.
~VOLKSWAGEN
Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW
Auto jest tanie jak na markę VW za to w zamian daje dużo przyjemności z jazdy za bardzo niską cenę. Sądzę, że spalanie w trasie przy normalnej jeździe na poziomie 5 litrów to znakomity rezultat. Polecam gorąco!
~kszeliga@gmail.com
Hatchback 1.9 TDI 115KM 85kW
Auto trzyma cenę ze względu na znaczek VW, dlatego dość drogi w zakupie, ale dałem więcej niż inne na allegro, za to nie zawiodłem się przy sprawdzaniu historii w ASO i w eksploatacji. Nie wierzcie ludzie w okazje