Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2008 (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Widoczność do przodu bardzo dobra za sprawą dużej przedniej szyby i bardzo wydajnych wycieraczek. Troche przeszkadzają grube słupki boczne. No cóż, tam musi się przecież zmieścić kurtyna. Do tyłu znacznie gorzej. Kompletnie nic nie widać za sprawą malutkiej tylnej szyby i niewielkiego zasięgu tylnej wycieraczki. Udało mi się już parę razy przytrzeć przy cofaniu.
~Roudi
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Prawidłowo, choć trzeba uważać na przednie słupki, cofanie to już wyższa filozofia. Jeśli cofasz na lusterka może jest łatwiej, cofasz obracając głowę - trzeba się mocno przekręcić, bo słabiej widać na boki i można się mocno zdziwić. Do przodu bez zarzutu, nawet widać zarys maski co bywa rzadkością w dzisiejszych czasach.
~janez
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Świetnie. Dobre lusterka bez martwego pola, duże powierzchnie szyb. W parkowaniu nocą na ciemnych parkingach nieco przeszkadzają przyciemniane szyby, które ten model miał niejako w serii.
~danil
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Calkiem dobrze, mozna sie szybko przyzwyczaic, moim zdaniem niepotrzebne czujniki parkowania w tak malym samochodzie (sprawdzone na zatloczonych poludniowoeuropejskich drogach i w miastach).
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Do przodu bardzo dobra, do tyłu słaba. W poprzednim aucie widoczność we wszystkich kierunkach była wzorowa. W golfie jest dużo gorzej. Można się jednak przyzwyczaić.
~PS
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
nie zwaracam na to uwagi widze gdzie jadę i to mi wystarcza. Mam pewną umiejętność wyczuwania wielkości pojazdu i wiem kiedy muszę uważać.
~iti
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
bez rewelacji wszystko ok. wiadomo ze do kazdego samochodu trzeba przywyknac i zaden nie jest doskonaly. Ogromny plus za wielkie lusterka
~Wolfsburger
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Do przodu, na boki i w lusterkach bardzo dobra. Natomiast do tyłu nieco za słaba, ale to chyba typowe dla hatchbacka z szerokim tylnym słupkiem.
~piotrek
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Z przodu zawsze się boję, że jestem za blisko, a po wyściu z auta oakzuje się ze jest jeszcze pół metra do następnego auta.
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Do przeciętnej widoczności, nawet po 4 latach eksploatacji, nie mogę się przyzwyczaić.
Volkswagen Golf V Hatchback