Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2008 (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wolfsburger
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Jak już pisałem, jedynie do czasu rozgrzania jednostki napędowej trochę głośny. Natomiast później niewiele go słychać. Przy 180 km/h na szóstym biegu słychać jedynie wiatr i szum opon! We wnętrzu można bez podnoszenia głosu rozmawiać lub słuchać bardzo dobrego fabrycznego radia.
~PS
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
hmm musiałbym się zastanowić nie mam co porównywać z hondą która to była najgłośniejszym samochodem jakim jeździłem nie zapewniającym ani trochę komfortu. Powiem tyle przy 140km/h w kabinie jest w miarę cicho. To chyba dobrze jak na tą klasę.
~Klient Magro
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Przy prędkościach powyżej 130km/h wzrasta znacznie poziom dźwięku (nie silnik ale raczej powietrze). Dla porównania Fiat Uno 1.0 fire rocznik 2000 przy prędkości 160 km/h wydaje się lepiej wyciszony.
~iti
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
swietne wyciszenie. po zapaleniu silnika nic nie slychac, a pozniej to juz tylko ewentualnie sliczny pomruk silnika. Szkoda ze tylko radio slabiutkie 4 glosniczki z przodu a z tylu nic;/
~Tomek77
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
jednak jak dla mnie zbyt duży hałas dochodzący od opon, u mnie Michelin, mam nadzieję, że jak zmienię na coś porządniejszego będzie lepiej. Ogólnie tragedii nie ma, może lekki niedosyt z powodu opon
~Pawik
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Wyciszenie w kabinie niezłe. Na postoju silnika w ogóle nie słychać. Przy większych prędkościach bardziej słyszalny jest szum opływającego powietrza niż silnika czy opon.
~Roudi
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnik jest cichy co może być wadą, bo nie każdy pieszy słyszy, że się zbliżasz. Przy prędkościach 140-160km/h spokojnie można rozmawiać.
~madman
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Po zatrzymaniu ma się wrażenie że silnik zgasł, głośniej robi się dopiero powyżej 120km/h ale to raczej opony i szum powietrza niż hałas z silnika.
~Lord Vader
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnika w ogóle nie słychać. Co najwyżej szum znakomitych 16 calowych opon Continental. świetnie trzymaja w zakrętach.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf V Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
5,8
~Pawik
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Jest dobrze. Nawet przy dużych prędkościach autostradowych (nie w Polsce) w kabinie jest w miarę cicho.
Volkswagen Golf V Hatchback