Lista ocen Volkswagen Golf V Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW 2003-2008 (26) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~w1986@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Bardzo wysoko oceniam właściwości jezdne tego auta. Auto klei się do drogi i z łatwością pokonuje wszelkiego rodzaju łuki przy wysokich prędkościach.Ze względu na niezbyt wysoką masę auta, czasmi osnosi się (pozytywne) wrażenie, że prowadzi się gokarta - kierownica chodzi bardzo lekko, auto reaguje szybko na ruchy kierownicą. ( Ostatnio jeżdząc w mieście, coprawda przy niskich prędkościach rzędu 50 km/h, ale potwierdziły się moje wcześniejsze...
~golfista
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Posiadam \"sportową\" wersję, bardzo dobrze trzyma się drogi. Z parkowaniem nie ma problemu, promień skrętu zadowalający. Problemy zaczynają się, gdy trzeba przejechać po jakichś wiejskich drogach- wtedy zawieszenie jest zbyt twarde i tam gdzie stare astry \"grzeją\" 40 na godzinę, ja muszę jechać po 20-25. Pomimo tego daję 5, gdyż chyba nikt we wsi zabitej dechami nie kupuje takiego samochodu.
~adik
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Komfortowy mimo kół o rozmiarze 205/55/R16. Zawieszenie cichutkie i dobrze zestrojone, choć wydaje mi się, że opel astra II którego miałem parę lat temu miał bardziej sportowe zawieszenie (pewniej prowadził się w zakrętach, ale był za to \"twardszy\" i mniej komfortowy). Prowadząc golfa czuje się jego masę (ok. 1400 kg) i to że pewnie \"siedzi\" na kołach.
~Radek
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Mi osobiście przeszkadzało elektryczne wspomaganie kierownicy, co w mieście, przy manewrowaniu może być błogosławieństwem, na trasie przy wyższych prędkościach staje się uciążliwe, chociaż może to moje zboczenie, porównanie mam tylko z BMW E90 i Mercedesem W211
~kamil.semeniuk@wp.pl
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Nie podoba mi się zbyt sprężystość tego zawieszenia. Wolałbym bardziej komfortowe zawieszenie. Mimo to uważam że jest całkiem całkiem z lekkim sportowym twardym zacięciem. Ale przy 3-4 tys mies. może dokuczyć w kręgosłup
~martin
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Jestem mile zaskoczony zawieszeniem i prowadzeniem samochodu. Zawieszenie jest bardzo komfortowe (jak na tę klasę) a przy tym prowadzi się bardzo stabilnie nawet podczas szybkiej jazdy.
~Th_Cr
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Nie jest to lider w klasie, wcześniejszy Focus zachowywał się nieco lepiej. Trzeba się przyzwyczaić do specyficznie działającego układu kierowniczego, cecha ogólna wszystkich VW.
~seag
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Zawieszenie pracuje dobrze, przy tak małym rostawie osi troche skacze na poprzecznych nierównościach oddalonych od siebie w małych odstępach. Auto dobrze trzyma się drogi.
~golfiarz\"2\"
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto prowadzi się świetnie, jest twarde, stabilne w koleinach, trzyma się w zakrętach, niestety słychać i czuć każdą dziurkę czy nierówność na drodze.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf V Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
~toja
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
twardy,wersja sportline obniżona 15mm skacze na złej drodze jak królik, trochę za krótki do komfortowej jazdy.
Volkswagen Golf V Hatchback