Lista ocen Volkswagen Golf V Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2008 (7) - Ergonomia

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
VW to VW. Nie zachwyca wyglądem ale instrukcji w ogóle nie trzeba. Cały czas mnie zaskakuje drobiazgami. Np pozostawienie kierunkowskazu włączonego w lewo powoduje palenie sie lewych świateł postojowych z przodu i z tylu. Oczywiście samochód informuje o tym kierowcę sygnałem gdyby ten przypadkowo zostawił włączony migacz. Mnie się to właśnie przytrafiło i w ten sposób to odkryłem. Takich drobiazgów świadczących o niezwykłej dbałości o...
~apli2
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Wygodnie, choć dla mnie za długie siedzisko ogranicza przestrzeń między nogami a kolumną kierownicy. \\jestem mały więc jest to bardzo subiektywne i nie może dotyczyć pozostałych kierowców.Za to ilość schowków imponująca/ po lewej stronie kolumny kierownicy, przed pasażerem, w podsufitce na okulary, w konsoli środkowej zamiast popielniczki i drugi obok hamulca ręcznego, w podłokietniku a drzwiach mieszczą się litrowe buteleczki. Super.
~peppek@gni.pl
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Może sie komuś wnętrze nie podobać ale po 2 minutach wszystko wiadomo bez instrukcji obsługi. Poza tym zakres regulacji fotela i kierownicy niesamowity. Każdy się dopasuje chyba że jest 200 kilogramowym Amerykaninem.
~grzegorz@ortoplus.pl
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Po prostu marzenie!! Uporządkowana deska, wszystko na właściwym miejscu, ergonomicznie ułożone! I bez zbędnych wodotrysków!!!
~TSI Z
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Jak przystało na VW, przełączniki pod reką - obsługa intuicyjna. Instrukcja obsługi nie jest potrzebna.
~Grzegorz K
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Niemiecka ergonomia. Wszystko na swoim miejscu.
~Dżordż
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Jak to w Volkswagenie. Wsiadasz i wszystko od razu wiesz.
Volkswagen Golf V Kombi