Lista ocen Volkswagen Golf V Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW 2005-2008 (8) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grzegorz@ortoplus.pl
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Bardzo dobra skrzynia biegów! Mam tylko zastrzeżenia do wstecznego, w sytuacji przechodzenia z biegu wstecznego na jedynke! Zdarza mi się nie wysprzęglić i pozostać na wstęcznym!! Na szczęście mam czujniki cofania, bo nie czuć czy jest na wstecznym czy na pierwszym! Ale generalnie bardzo dobra praca skrzyni!!!
~Jarek
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Naprawdę dobrze. Jest bardzo precyzyjna. Co prawda biegi wchodzą z lekkim oporem ale mnie to odpowiada. No i ten 6 bieg. Poezja ! Od 90 km/h można z szóstki dynamicznie przyspieszać, ale to bardziej zasługa genialnego silnika
~peppek@gni.pl
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Dla mnie bomba. 6 biegowa bardzo precyzyjna. Biegi nie wchodzą lekko ale naprawdę jest świetnie zestrojona. No i ten 6 bieg. Ciągnie od 85-90 km/h aż do .... jeszcze nie wiem bo narazie nie było okazji jechać powyżej 140 km/h.
~TSI Z
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Biegi wchodzą bez zarzutu, lekko i precyzyjnie. Czasem wsteczny bieg z uwagi na brak synchroniczacji wchodzi trochę gorzej, ale nie ma z tym żadnych problemów.
~Dżordż
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Perfekcja. 6 biegów robi swoje. Bardzo precyzyjna. Czasami wsteczny trzeba włączać drugi raz ale można się tego nauczyć. Tak czy inaczej ideał.
~Maciej
Kombi 1.4 TSI 122KM 90kW
Też rewelacja. I też tylko mały minus - wsteczny czasem trochę trudno wrzucić.
~Grzegorz K
Bardzo dobrze.