Lista ocen Volkswagen Golf V (149)

~HT
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Nasze dziury skutecznie popsuły wszelakie gumki w zawiasach. (Układ jezdny)
2,7
~Maniek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Skrzynia kompletnie do niczego po pół roku nie wchodziła dwójka! Podkreślam że auto było nowe zakupione w salonie! (Skrzynia biegów)
4,1
~clex
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
od czasu do czasu zamiast 1 wchodzi 3, czasami haczy (Skrzynia biegów)
2,4
~magazynier
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Po 140 tys silnik do wymiany, pękł blok silnika, coś jeszcze z korbowodem i tłokiem. Głośny (Silnik)
4,1
~Marek
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
"wysokie/długie" sprzęgło, wszystkie biegi wchodza miekko (Skrzynia biegów)
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód jak na moje potrzeby jest boski. Pięknie wykończony w środku. NIe rzuca się w oczy i nie drażni krolegów z pracy. I o to chodzi. POlecam, medyfikacje programu sterującego silnikiem np. V-Tech.
~Grzegorz
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Muszę przyznać,że w środku podczas jazdy trochę głośno.Głośniej niż w poprzedniej benzynce. (Wyciszenie)
~Szczepan
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Pokonuje codziennie około 80km tym samochodem ecodriving to nie moja bajka ale można powiedzieć ze tez nie szaleje. Opony 195/65/15 zimówki przejechanie 5500km zawsze tankowane pod korek. komputer zaniża o 8% u mnie (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Kamilo
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Wyciszenie w miarę ok ale niestety do głównych minusów można zaliczyc trzeszczące plastiki które są irytujące jak w tak nowym aucie można borykać się z trzeszczeniem w moim starym Oplu nic nie trzeszczało po mimo tego że mialo 15 lat. (Wyciszenie)
~Jan Zabrze
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
silnik słychać dość wyraźnie , natomiast osobiscie uwielbiam ten dzwięk :) (Wyciszenie)