Lista ocen Volkswagen Golf V (149)

~T
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
samochod rodzinny, oszczedny silnik, glosny ale elastyczny, 6 biegow przydaje sie na autostradzie.
~Adaś
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Przez 2.5 roku przejechałem autem 35 tyś. km. Bez żadnych nie miłych niespodzianek. Mam wersję Goal rzadko spotykaną w Polsce. Zawieszenie trochę twarde ale daje radę nawet w trudnych warunkach terenowych;) Bardzo przydaje się ESP - śnieg ani błoto nie stanowią problemu. Z małych mankamentów mogę wymienić słabej jakości plastiki w drzwiach - łatwo się niszczą.
~Demon Prętkosci :)
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Witam bardzo pozytywnie zaskoczony bylem po pierwszym roku użytkowania mojego Golfa rowniez i teraz mile mnie zaskakuje auto na każda kieszen przebieg 252333
~Adrian
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
To autko dało mi duży komfort psychiczny. Poprzednia alfa jaka jeździłem była taka jak opinia o tej marce.
~sebastiano_dg
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Bardzo dobry silnik ekonomiczny jedyna wada to głośna praca .Dobry moment obrotowy (Silnik)
3,3
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
przereklamowane auto, to mój 3 golf, 3,4,5 tak samo kiepskie, awaryjne... beznadziejne
~pawel paw.b@interia,pl piszcie prosze!
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
mialem juz chyba prawie wszystkie marki samochodow i teraz czas na v-w jezdzielem nim caly dzien i jest dobry lepszy od corolli (Silnik)
~Kriss
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Silnik elastyczny, niestety głośny, a spalanie nie rzuca na kolana. (Silnik)
~Tomi
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jestem bardzo zadowolony. Warto dodać mocy przez tuning elektroniczny.
~Marek0378@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Ograniczona widoczność przez tylną szybę, przód jest w porządku. (Widoczność)