Lista ocen Volkswagen Golf V (149)

3,3
~Piotr M
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
jak żeden inny w tej klasie bez względu na długość trasy (Ergonomia)
~Paweł
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Golf V 1,9 TDI to solidne, trwałe i bezawaryjne auto. Może nie poraża wyglądem ale tak na prawdę wygląd to kwestia gustu. Silnik w tym aucie jest na prawdę godny polecenia - ma wystarczającą moc, jest elastyczny a przy tym naprawdę oszczędny. Na trasach spala średnio 5,1 - 5,3l/100 km. Żałuję tylko, że mam skrzynie 5-cio a nie 6-cio biegową. Materiały w środku są dobrej jakości a przestrzeń (szczególnie na tylnej kanapie) jest większa niż...
~ulik9
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
BARDZO FAJNE AUTO - JEST NIEMIECKI I DRWENIANY - TAK, TAK WIELU MOŻE SIĘ OBURZYć ALE MIMO TEGO IŻ JEST TO BARDZO KOMFORTOWY, POJEMNY I WYGODNY SAMOCHÓD JEST SOLIDNY, TRWAŁY I DREWNIANY JAK WSZYSTKIE JEGO POPRZEDNIE ODMIANY. JEŹDZIŁEM KAŻDĄ Z NICH I WIEM CO MÓWIĘ. UWIELBIAM JEDYNKĘ W WESRSJI GTI, a jeżeli chodzi o jazdę i trwałoŚĆ to tylko GOLF II -1.6D każdy kto jeździ GOLFEM V - powinien byĆ z niego dumny pozdrawiam ulik9 golf V... (Stosunek jakość/cena)
~tygrysek 1
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
zawieszenie ciche i sztywniejsze jak w oplach i fordach (Układ jezdny)
3,6
~RobertosKam
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Autko fajne, przestronne, silnik bardzo dobry - legendarny można powiedzieć i oczywiście nie zawodny. Najważniejszy plus dla mnie to ilość miejsca w środku - jest go o dziwo całkiem sporo jak na hatchbacka. Nie mieliśmy najmniejszych problemów z moją byłą dziewczyną, z nagrywaniem filmów na tylnej kanapie ;) zresztą dla zainteresowanych - ona wrzuca te filmy do siebie na ig więc polecam sprawdzić ig: obrazpiekna_zapasowe - ostre materiały ;p
~Roberto
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Super się nim jezdziło. Zwinny i trzymał się mocno w zakrętach. W środku wygodny i nieźle wypoażony, chociaż znam inne wersje z tandetnym wykończeniem. Minus za kulturę pracy silnika i kiepskie blachy. Przy 240tys. km padła dwumasa i pompowtryski. Nie będę wspominał ile kosztowała naprawa
~Maciek z Gniezna
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Gdybym miał jeszcze raz wybrać i kupić samochód z pewnością były to Golf V. Przed Golfem V miałem Golfa III z konca produkcji. Gdy przesiadlem sie do nowego poczulem sie jak w tamtym. Wszystko tam gdzie powinno być. Bardzo cieszy mnie to, że Golf VI nie zatracił swojej formy i kształtu
~Łukasz
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
Spalanie samochodu z tym silnikiem uzależnione jest w dużej mierze od umiejętności kierowcy. Trasa przy pełnym obciążeniu samochodu to spalanie 6,0L/100 km. Spalanie 5.2L/100 km jest możliwe ale wyłącznie przy oszczędnej jeździe 90-100km /h (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~grzegorz206@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
dobrze tłumi nierówności, ale nie jest to mistrz zakrętów (Układ jezdny)
3,6
~zef@alpha.net .pl
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód super tylko , dużo pozostawia do życzenia silnik mianowicie przy szybkości od 120 km do 140 km stosunkowo głośny .Odrazu widać że to silnik 8 zaworowy . Póżniej wszystko OK. Miałem poprzednio Golfa 4 benzyniaka 1,4 L 16V tam było wszystko wporządku ponieważ miał 16 zaworów i tego efektu brumienia nie było ( przejechałem nim 120000 km bez rzadnych napraw ).