Lista ocen Volkswagen Golf V (254) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 215 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawik
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Bardzo dobra i precyzyjna, lekko pracuje. Sporadyczne haczenia są bardziej wynikiem mojej niewprawnej ręki niż samej skrzyni.
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
gdy jest nierozgrzana ciężko wchodzi czasami wsteczny,pozatym bardzo przyjemna i dość precyzyjna zmiana biegów
~D
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Lekko i precyzyjnie. Jedyny zarzut to bieg wsteczny. Trzeba się przyzwyczaić. Ja po 1000 kilometrów mam z nim nadal problemy.
~Maniek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Skrzynia kompletnie do niczego po pół roku nie wchodziła dwójka! Podkreślam że auto było nowe zakupione w salonie!
~knopersik
Hatchback 1.4 i 16V 75KM 55kW
krótkie precyzyjne przełozenia, zdecydowanie poprawiono skrzynie biegów w porównaniu z Golfem 4, którego róniez posiadam:)
~margiel60
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
poprzednio jeżdziłem hondą i teraz jest sporo gorzej, wibruje i trochę skrzypi a auto kupiłem a salonie jako nowe
~Yakuza
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Ogólnie okej, lecz gdy zmieniam z 2 na 3 musze wrzucić luz i dopiero 3 ponieważ potrafi zazgrzytac.
~sam
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Płynne przełączanie biegów. Przy większych prędkościach "nie wyje". Ktoś, kiedyś dobrze to wszystko spasował.
~sebastiano_dg
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie jest zła bardzo krótkie przełożenia ,jedyna wada to czasem haczy przy wrzucaniu 2 i 3 biegu
~Kriss
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Praktycznie bez uwag. Troszkę dziwne sprzęgło, ale to zapewne kwestia przyzwyczajenia.