Lista ocen Volkswagen Golf V (222) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 247 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomi
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Przez 2 lata i 120 tys.km wymieniłem jedynie łożysko w tylnym kole, oraz regulator wysokości reflektora. Na gwarancji.
~Marek F.
Hatchback 1.6 FSI 115KM 85kW
Przełącznik kierunkwskazów, cd, siłownik prawej szyby, tylna wycieraczka... ehhh. Trzeszczy tapicerka w drzwiach i kokpit.
~piotrus...
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
przepalila sie tylko zarowka od kierunku,troche trzeszcza przednie drzwi od strony kierowcy przy otwieraniu(trzeba bedzie posmarowac).
~lukas
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
auto ma 5ooo km w serwisie stało już 3 razya to siłowniki od szyb, a to immobiliser wariuje i nie mozna odpalić auta
~yzx_
Hatchback 1.4 80KM 59kW
W ciągu 4 lat naprawy jakie dokonałem tylko to: wymiana świec, wymiana 1 cewki oraz wymiana tłumika końcowego
~Paweł
Hatchback 3.2 R32 250KM 184kW
Mikrostyki lubią się zepsuć ale wymiana zamka który kosztuje niewiele przywraca wszystko do porządku
~Anita
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Często przepalają się żarówki, w ciągu 3 lat wymieniałam już trzy razy przednie, raz cofania i stopu.
~Adam
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Nie stwierdzono, auto na tyle łatwe w obsłudze że pierdołami można się zając samemu bez fachowej wiedzy.
~WS Golf V variant
Kombi 1.9 TDI 105KM 77kW
słaba blacha, wyskakiwały drobne ogniska korozji. Łatwe do usunięcia. W Focus MKII ten sam problem
~Wujek321456987
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Drobne usterki brak chyba że ktoś uważa wymianę żarówki czy też oleju wraz z filtrami za drobną usterkę ;)