Lista ocen Volkswagen Golf VI Hatchback 5d (201)

~Piotr
Hatchback 5d 2.0 TDI 110KM 81kW
Jestem pod dużym wrażeniem tego samochodu. Dynamika silnika pozostawia trochę do życzenia, ale to jest tylko 110 koni. Spalanie rekompensuje ten manakament. Najlepszą zabawką jest asystent parkowania - znajduje sam lukę, puszcza się kierownicę, naciska gaz i to wszystko co trzeba zrobić - samochód sam zaparkuje :)
~Młody
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Ogólnie bardzo udane autko, jakość wykończenia i użyte materiały są rewelacyjne jak na samochód kompaktowy.
4,1
~Marcin
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Za te pieniądze to dobry samochód. Przestronny jak na wielkość i bezawaryjny. Zabezpieczenie antykorozyjne to moim zdaniem zdecydowanie najsłabsza strona. Przed zakupem rozważałem również Hondę Civic VIII. Ale była sporo droższe (chyba 10 tys). Ostatecznie nie żałuję zakupu, bo auto jest tanie w utrzymaniu i nie muszę wiele do niego dokładać.
~Paweł
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
Jestem bardzo zadowolony z tego auta. Na LPG pali ok. 8-10 l. w zależności od jazdy, przy której nie zauważyłem różnicy między benzyną,a gazem. Nie jestem rajdowcem, lubię czerpać przyjemność z jazdy po prostu płynąc,a nie szarpiąc i ruszając z piskiem spod świateł, więc jego dynamika (nie ukrywam mogłaby być trochę lepsza przy wyprzedzaniu) mi wystarcza. Wykonanie bardzo dobre, wysokiej jakości elementy, nic nie skrzypi itp. Przy 123 tys. km....
~Hymer
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Na początku użytkowania auta byłem zqchwycony przewagą VW nad konkurencja w klasie kompaktów. Wyciszenie, zawieszenie, silnik,jakość wykonania na wysokim poziomie. Z biegiem czasu zaczęły denerowowć niektóre nie przemyślane rozwiązania VW. Można by oczekiwać więcej po Golfie, zwlaszcza nie które rozwiązania nie wytrzymują biegu lat.
~Rycho
Hatchback 5d 1.6 102KM 75kW
Mały; bagażnik, miejsca z tyłu, schowków, które na dodatek są niepraktyczne. Bardzo szybko brudzi się tylna szyba. Radio i podświetlenie zegarów ściemniają się jednocześnie. Brak funkcji szybkiego wyciszenia. W szybie -jazda noca- odbija się wyświetlacz radia i przycisk świateł awaryjnych. Brak dodatkowych (drugich) uszczelek w drzwiach, które są np: w golfie kombi czy skodzie oktavi. Pod znaczkiem VW służącym do otwierania tylnej klapy...
~echo
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
VW robi bardzo fajne auta, niestety nadal nie potrafić zrobić bezawaryjnego silnika i to jest słaby punkt tego koncernu. Trzeba liczyć się z tym, że bez względu na wybór TDI czy TSI trzeba będzie go stale naprawiać (o ile VW poradzi sobie z naprawami). Cała reszta jest ok.
~Wojtek
Hatchback 5d 1.4 TSI 122KM 90kW
Silnik zaskoczyl najbardziej Wydaje sie jakby mial duzo wiecej mocy niz 122km (vtech zmierzyl w takim golfie 135km) Elastycznosc super (Silnik)
~kural
Hatchback 5d 1.4 TSI 160KM 118kW
Świetnie, chociaż martwi mnie podejście VW do klientów (chodzi o mysie piski)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VI Hatchback 5d
5,9
8,3
8,2
~Baron Jack
Hatchback 5d 1.2 TSI 105KM 77kW
Silnik pracuje cicho, równomiernie na poszczególnych biegach. Czasami łapie przyduchę, jakby mu paliwa mocy (bardzo rzadko). (Silnik)
Volkswagen Golf VI Hatchback 5d