Lista ocen Volkswagen Golf VI Variant (50)

4,1
~inquis
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Cichy i elastyczny, choć nie ekonomiczny w mieście. Irytujące podniesione obroty chwilę po uruchomieniu. (Silnik)
~maja
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Najlepszy z moich dotychczasowych samochodów; świetnie spasowany, możliwość dobrej regulacji foteli co jest ważne, gdy ma się wzrost 160. Nie mogę powiedzieć o tym samochodzie jednego złego słowa; jest niezawodny, świetnie trzyma się drogi na zakrętach, nie jest \"mułowaty\", co często cechuje samochody typu kombi, siedzenia z tyłu są tak wyprofilowane, że doskonale trzymają się w nich foteliki samochodowe. Poza przeglądami związanymi z... (Bezawaryjność (drobiazgi))
3,3
~Bez szans na sprzedaż
Variant 1.6 TDI-CR DPF 90KM 66kW
Dobrze i słabo jednocześnie. Silnik - dynamika fatalna - 13 do setki albo lepiej. Deklaracje producenta co do spalania - nie prawda. W mieście 8/9 l trasa 7 l, no chyba że powolutku to 5,5 - 6 l. Po drodze EGR, dw.masa, i za niedługo będzie do wymiany raz jeszcze, poza tym po drodze masa innych usterek; klima słabo. Rdza tylnej klapy !!!!! Poza tym - wykończenie dobre. Jeździ się fajnie. Uważam, że bezpieczny. Mimo awarii nigdy nie stanął w...
~emeralto
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Golf VI variant 4motion 1,6 TDI wersja comfortline - wykończenie wnętrza na dużą 5. świetne właściwości jezdne, wspaniale działajaca klimatyzacja (nowy Focus niech się schowa - wiem bo służbowo takim jeżdżę), wygoda podróży w golfie- GENIALNE siedzenia! Spalanie - na podstawie 50.000 km , śr. 6,3-7,0l/100km - 4motion! lato - zima, śnieg Do tej pory tylko leję paliwo , jeden przegląd, jedna żarówka stopu wymieniona niedawno. to mój 10...
~emeralto
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
To mój kolejny wpis - auto nie zawodzi, ciche w trasie, pojawił się jeden"świerszcz" w okolicy schowka pasażera, wyciek oleju z Haldexa (trochę za wcześnie jak na moje rozeznanie) - usunięty w ASO
3,3
~MAc
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Variant głównie produkowany w meksyku i jakość meksykańska. Awaryjny silnik: egr wytrzymuje 100 tys. km turbina 100-200 tys
~Adam
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Silnik cichy, w miarę dynamiczny, jak na tylko 105km, jednak czasami czuć, że mogłoby się przydać więcej koni. (Silnik)
3,6
~Paweł
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Nie licząc DSG bardzo przyjemny samochód. Słaby lakier, świetny silnik.
3,4
~sebu3110mat
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Silnik 105 koni ze skrzynią DSG stanowczo za słaby,i paliwo żerny.Co do lakieru i korozji to jedna wielka porażka,po prostu niemieckiej jakości Volkswagena już nie ma z kończyła się w 2003 roku.Nigdy więcej auto bez charakteru,usterkowe,Niemiec się cieszy jak sprzedaje.
3,2
~YacYac
Variant 1.4 TSI 160KM 118kW
Coraz bardziej jestem zawiedziony jakością, spada dramatycznie
Volkswagen Golf VI Variant