Lista ocen Volkswagen Golf VI Variant (50)

3,8
~silleigiah
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Auto ładne, pojemne jak na swoją klasę, ale sugeruję 2.0 TDI, benzyniaków TSI bym nie polecał, po dyskusji w autoryzowanych serwisach (Kraków, Opole) na temat trwałości pracownicy nabierają kolorów purpury i dziwnie milkną.
3,6
~stilo_kielce
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Mocno przereklamowany kompakt. Za takie peiniądze możan kupić o niebo lepeij wyposażone kompakty jak nap. Focusa III czy astrę IV
~kraju
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Miałem do czynienia z silnikiem benzynowym - klasyczny hb. Kupiony w niemieckim salonie. Przy 120 tys - masa robót, które nie powinny wystąpić. Ten - kombi TDi - bez porównania lepszy.
~artec71
Variant 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Samochów i silnik dla osoby do spokojnej jazdy.Wczesniej jeżdziłem a4 b6 1.9tdi 131km wiec cos moge na ten temat powiedziec. 1.9 tdi dynamiczny ale spalanie do 1.6 tdi wyższe o 1.5l na 100km
~Jaro47
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Po dwóch latach użytkowania mogę już coś napisać na temat Golfa Varianta, auto obszerne, komfortowe, dobrze wyposażone gdyż posiadam najbogatszą wersję wyposażeniową, ale rozczarowywuje mnie parę drobiazgów.
~Mariusz
Variant 1.6 102KM 75kW
Może nie tak piękny jak Mazda 3 której bardzo żałuję, jestem jednak zadowolony. Szkoda ,że tylko przód przypomina Golfa VI a reszta karoserii to Golf V, ale w mojej ocenie cała sylwetka jest ciekawsza niż w aktualnym Golfie VII. Z lampami ksenonowymi wygląda bardzo ciekawie. Mam zamiar trochę nim pojeździć, a potem... cięzko bedzie znaleźć coć równie dobrego. Niestety Mazda nie produkuje "trójki" w wersji kombi a nowy Golf VII jest...
~Bartek
Variant 1.6 TDI-CR DPF BlueMotion 105KM 77kW
Auto poprawne do bolu. Pamietajmy ze to klasa kompakt.
~domis78
Variant 1.4 TSI 122KM 90kW
Po przejechaniu prawie 20 tys żadnych problemów cicha praca biegi wchodzą idealnie . (Skrzynia biegów)
~Mariusz
Variant 1.6 TDI-CR DPF 90KM 66kW
przez 5 lat bez większych inwestycji. Kwestia własciwego serwisu olejowego, dobrego paliwa i wymiana filtrow na czas a nie long life i auto nie sprawia problemów (Silnik)
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VI Variant
6,3
~markus500
Variant 1.6 TDI-CR DPF 105KM 77kW
Auto solidnie wykonane.Materiały wykończeniowe bardzo dobrej jakośći.Pojemny bagażnik.Dynamiczny i bardzo oszczędny silnik
Volkswagen Golf VI Variant