Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mario_stone
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Jest twardo! Niestety do 17 calowych felg uszczęśliwiają każdego nabywcę sportowym i obniżonym zawieszeniem, trochę za nisko i za sztywno ale w miarę komfortowo. Jednak żeby nie było, problemem są tylko poprzeczne nierówności w każdych innych warunkach jest idealnie. Szerokie opony 225 powodują, że auto jedzie jak przyklejone do drogi. Czujemy przyjemność z jazdy a różnie to bywa z innymi autami :-)
~Tim
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Daje poczucie stabilności nawet na ostrych łukach z wyrwami w asfalcie, trudno go wyprowadzić z toru jazdy. Wyboje wybiera sprawnie. Zawieszenie jest z tych twardych ale w sumie dobrze zestrojone. Przy dużych prędkościach autostradowych prowadzi się zaskakująco precyzyjnie.
~Bogusław
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Bardzo dobrze zestrojony, nie za twardy i nie za miekki, wysoki komfort jazdy, na złej nawierzchni słychać czasami tylne zawieszenie. Mam cztery lata gwarancji, więc w razie czego pojadę do serwisu. Uklad kierowniczy idealny, czuję że ja prowadzę, na parkingu wspomaganie silniejsze.
~Marek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Bardzo dobrze zestrojone zawieszenie, dobrze trzyma z zakrętach, zawsze daje poczucie kontroli, jednocześnie wyłapuje skutecznie nierówności, idealne do miejskiego auta. Układ hamulcowy bez zarzutów.
~Dariusz
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 85KM 63kW
Twardy, ale komfortowy. Doskonale trzyma się drogi. Zawieszenie proste, więc czasem na dołku hałasuje. Kierownica mogłaby ciężej chodzić, ale dla jednych to wada, dla innych zaleta.
~Paweł
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Świetnie. Idealny kompromis między komfortem, a pewnością prowadzenia. Bardzo dobry układ kierowniczy. Bardzo mi odpowiada. Pracuje lekko, a daje duże wyczucie.
~TomekL
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Auto pomimo belki skrętnej prowadzi się dość pewnie. Systemy bezpieczeństwa (kontrola trakcji etc) robią robotę - nie raz już uratowały mi skórę.
~Jaro
Hatchback 5d Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Tu mogłoby być lepiej, kładzie się na mocnych zakrętach, nie pomagają szeroki opony. Ale generalnie auto słucha kierowcy.
~Łukasz
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Tu jest wzorowo, prowadzi się jak po torze, hamulce w oryginale sa nie do zdarcia, wytrzymują około 80tys km!!
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting
6,4
~Krzysztof B
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
To jest właśnie to, co spowodowało że postanowiłem kupić ten samochód! Elektroniczna szpera i wielowahaczowe zawieszenie! Dziękuję!
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting