Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW 2017-2019 (7) - Karoseria

~mario_stone
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Trochę słabo, od razu odprysk na masce, i rysy na progach bo ciągle się o nie szoruje wysiadając jeśli się ustawi fotel w najniższej pozycji. U mnie źle zamontowane poszycie błotnika, ugina się za mocno jakby brakowało jakiegoś zaczepu. Szpary fabrycznie nie są idealnie równe w okolicach tylnych lamp (jest tak we wszystkich modelach po FL)...i tak na marginesie dodam fatalnie rozwiązane składane lusterka gdzie w jakimś zakamarku zbiera się po...
~Tim
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Dobre spasowanie elementów, solidne grube drzwi, przyjemnie i lekko się otwierają i zamykają. Lakier jak to współczesnie bywa podatny na odpryski i zarysowania, chociaż w porównaniu np. z Civikiem wydaje się i tak dwa razy grubszy. Maska na siłownikach to miły dodatek.
~Bogusław
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Wygląda na solidnie spasowaną, z małymi szparami, drzwi zamykają się z miłym dla ucha dźwiękiem. Trudno powiedzieć czy lakier będzie trwały, na naszych ciasnych parkingach raczej jego nieskazitelność nie będzie zbyt długa.
~TomekL
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Mam czarny lakier, który rysuje się od patrzenia na niego. Widać też na nim każdy zaciek. Jeżeli jesteś na to wrażliwy to polecam raczej auto w kolorze srebrnym.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Spasowanie bez uwag, lakiery teraz wodne, miękkie - to i woskowanie niezbędne, takie eko czasy nastały.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Woskowanie "twarde" - czyni lakier nie tylko ładniejszym ale i odporniejszym.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Lakier EKO, niestety i koniecznie woskować na twardo. Rozważam okleić przód folią.
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting