Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW 2017-2019 (7) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

~TomekL
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Serwisuję w ASO, więc nie jest tanio, choć też nie jest przesadnie drogo. Taki średniak. Myślałem o jakimś aucie klasy wyższej, ale ceny w aso są ponad 2x wyższe (uznałem, że aż tak mi nie zależy). Jeżeli nie serwisujesz w aso, to praktycznie każdy warsztat auto VAG naprawi.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Tylko paliwo, wymiana opon itp detale. Użytkowanie codzienne, przy nieprzekraczaniu (starajmy się) 3000 obr/min robi cuda w codziennych kosztach eksploatacyjnych. Te obroty na autostradzie to 140 km/h - wyżej to szybciej i niestety więcej paliwa.
~Bogusław
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Tylko lać paliwo i jeździć, mam za stówę opiekę serwisową na cztery lata, gwarancja przedłużona do czterech lat, tylko to ubezpieczenie...Mało pali jak na tą masę i zimowe warunki, choć zima w tym roku łaskawa.
~Tim
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Nie jest drożej niż w przypadku innych marek. Ale w zasadzie tylko paliwo i rzeczy eksploatacyjne. Uważam że nie jest drogi w utrzymaniu.
~mario_stone
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Mało pali, przeglądy na 4 lata za 99zł. Drogie ubezpieczenie. Potem zobaczymy jak będzie.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Nowy, tylko paliwo, 4 lata gwarancji.
Zawsze może być lepiej !
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting