Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW 2017-2019 (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~mario_stone
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Wzorowa tu Golf kosi konkurencję. O ile z przodu może i są lepsze auta ale dla mnie takich nie było to na tylnej kanapie lepiej jest tylko w Octavii i Leonie. Wygodne fotele ergoActive, które mają tyle możliwości regulacji, że jak inny kierowca przestawi po swojemu to cięzko z powrotem ustawić.
~Tim
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Z przodu bez zarzutów. Z tyłu przeszkadza spory tunel środkowy. Siedzenia i kanapa obszerne, nadwozie jest szerokie w środku. Pojemne i dobrze wykończone schowki.
~TomekL
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Jestem wysoki (1.90m) i jestem w stanie zająć poprawną pozycję za kierownicą. Wysocy pasażerowie z przodu też sobie poradzą. Z tyłu już raczej miejsce zostaje dla dzieci.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Z tyłu - dla "fest" sylwetek - takich ponad 100 kg z dodatkiem i +/- 180 cm - ALE jest wygodnie !
~Bogusław
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Gdyby nie wysoki tunel z tyłu byłoby idealnie jak na tą klasę, ale i tak jest bardzo dobrze.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Przód wiadomo OK, tylne siedzenia dla 2-ga po 180 cm i 100 kg - wygodnie, w trasie.
Wygodnie, przestrzennie.
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting