Lista ocen Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW 2017-2019 (7) - Wyciszenie

~mario_stone
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Wzorowe w porównaniu z moim poprzednim autem, hałas dochodzi jedynie od szerokich i niezbyt cichych opon i od oporów toczenia. Czasami dobije tylne zawieszenie i to by było na tyle. Można się przyczepić do jednej rzeczy, coś tam u mnie z tyłu rezonuje z okolic bagażnika przy bardzo dużej prędkości i całkowicie pustym aucie tworzy się jakby jakieś podciśnienie i mam jakieś dziwne uczucie.
~TomekL
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Auto jest bardzo dobrze wyciszone - sam jestem zdziwiony że kompakt tak dobrze jest wytłumiony. Do 120 km/h jest ok. Przy 140 już średnio, choć można dalej rozmawiać. Ogólnie pod tym względem w tej klasie ciężko coś znaleźć lepszego.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Cicho po prostu, na autostradzie swobodna rozmowa, szum opon. Wyprzedzanie, takie depnięcie, słychać silnik, ale rozmawiamy normalnie, no wiadomo ostro przyspieszył - jest po prostu "cicho" !
~Bogusław
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Cicho na postoju jak makiem zasiał, można odnieść wrażenie że silnik zgasł. bardziej słychać zimowe opony niż silnik. Przy prędkości autostradowej jest głośniej, nie na tyle jednak by żony nie słyszeć.
~Tim
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Spodziewałem się więcej, silnik pod obciążeniem brzmi kiepsko i to słychać. Na postoju niesłyszalny. Nadkola też powinny bardziej izolować od szumu opon.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Wrażenie fachmana z konkurencji - koleżeńskie - uwaga :) ja ...... ale jest cichy!
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Autostrada, szybko - słychać, rozmawiać i słuchać radia można spokojnie.
Volkswagen Golf VII Hatchback 5d Facelifting