Lista ocen Volkswagen Golf VII (176) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Johnny
GTI 5d 2.0 TSI 230KM 169kW
Świetnie prowadzi się drogi - stabilny na zakrętach bez bujania jak to ma miejsce w suvach. Polecam wersje tylko z 4x4 bo przy mocy powyżej 200KM buksuje w miejscu. Polecam wersje PErformance z elektroniczna szpera która zacieśnia zakręty przy duzych predkosciach
~Bogusław
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Bardzo dobrze zestrojony, nie za twardy i nie za miekki, wysoki komfort jazdy, na złej nawierzchni słychać czasami tylne zawieszenie. Mam cztery lata gwarancji, więc w razie czego pojadę do serwisu. Uklad kierowniczy idealny, czuję że ja prowadzę, na parkingu wspomaganie silniejsze.
~Bartek - Bill Cllinton
Variant 2.0 TDI CR DPF BlueMotion Technology 150KM 110kW
Jest to auto typu kombi więc trudno tu oceniać, bo kryteria przy wyborze samochodu z takim nadwoziem są inne. Ogólnie trzyma się drogi bardzo dobrze i przy dużych prędkościach, i w zakrętach. Zawieszenie bardziej twarde niż komfortowe, w takiej proporcji 7:3, nawet 8:2.
~Rosynant
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Tu pełne zaskoczenie. Samochód jest na opcjonalnych 17" felgach i spodziewałem się twardego zawieszenia. Tymczasem jest odpowiednio twarde, ale bardzo komfortowe wtedy kiedy trzeba. Pokonywanie zakrętów - bajka. Świetnie się bawię i pewnie się czuję za kierownicą.
~Hesus30
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 85KM 63kW
Prowadzi się pewnie w zakrętach, bardzo lekko pracuje układ kierowniczy. Na gorszych drogach zaskakuje bardzo głośna praca twardo zestrojonego zawieszenia. Samochód kompletnie nie dla mnie pod tym względem - bardzo się tu rozczarowałem.
~Darek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
Największy plus, chociaż ciężko znaleźć minusy. Bardzo dobrze wybiera studzienki i polskie dziury. Mój model ma wielowahacz, świetnie się prowadzi jak po szynach. Z dsg to musi byc mistrzostwo świata. Wielkie brawa dla sąsiadów, potrafią robić auta.
~macieqm
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Posiadam wersję w obniżonym zawieszeniem. Trzyma się drogi doskonale, pokonywanie zakrętów - sama przyjemność. Nawierzchnię na kierownicy czuje się dość dobrze choć dla mnie układ wspomagania mógłby w prędkością "twardnieć" jeszcze bardziej.
~Piotr
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
Bardzo dobre prowadzenie, zero luzów. Gdyby nie ślady użytkowania na kierownicy, to prawie nowe auto. świetny promień skrętu. Wszędzie zaparkuje. Manewrowanie Peugeotem 407 SW to jak tankowcem w porcie, a tutaj wystarczy jedna ręka ;)
~MacRam
Variant Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Samochód bardzo dobrze trzyma się drogi, mam porównanie z Astrą Kombi i czuje się pewniej. Nie kiedy słychać dziwne głuche stuki po wpadnięciu w dziurę (z tylnego zawieszenia), ale podobno tak to już jest. Na razie bez zarzutu
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII
5,3
7,3
~Arek
Variant 1.6 TDI CR DPF BlueMotion Technology 105KM 77kW
Świetny. Precyzyjny układ kierowniczy, lekko i sprawnie działający. Zawieszenie tanie w eksploatacji, o komforcie nie mogę obiektywnie się wypowiedzieć bo jeżdżę na alufelgach 17 cali i jest twardo ale za to pewnie na zakrętach..