Lista ocen Volkswagen Golf VII (168) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 5d 1.4 TSI 140KM 103kW
Serwis, warsztat, mechanik i to są wszystko jakieś chore koszty, auto kompletnie niepewne, ciągle coś, Ogromne koszty użytkowania.
~Smigul
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 122KM 90kW
Narazie nic, oleje filtry serwis klimy tyle. Na osi 116 000 km. Opony Michelin od samego początku jeszcze dalej żyją! Szok.
~Guzus
Variant 1.6 TDI BlueMotion 110KM 81kW
Akceptowalne - posiadanie nowego auta musi swoje kosztować. Nic się nie psuło, więc nie ma się do czego przyczepić.
~Użytkownik Golfa
Variant Alltrack Facelifting 1.8 TSI BMT 180KM 132kW
Spalanie wyjątkowo podnosi koszty utyrzymania. Poza tym serwis po 30tyś km to około 1200zł w ASO, więc nie ma tragedii.
~Krzysztof B
Hatchback 5d Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Trudno ocenić. Auto jest na gwarancji przez 4 lata. Mam wykupione wszystkie pakiety serwisowe...teoretycznie święty spokój.
~ja
Variant Alltrack Facelifting 1.8 TSI BMT 180KM 132kW
1.8 tsi połączony z 4x4 jednak trochę pali (ok. 8 litrów/100). Warto przedłużyć gwarancję i rozważyć jakiś pakiet serwisowy.
~Ps
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Wyższa cena od konkurentów zrekompensowane jest jakością wykończenia, dostępnością części, relatywnie niskimi kosztami przeglądow
~Nowa
Hatchback 5d 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Spalanie jest mniejsze niż w toyocie, więc tutaj jest taniej. Jeśli chodzi o serwis - nie mam jeszcze porównania.
~Wojtek
Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Pakiet przeglądów na 120000 wykupiłem. Spalanie zaskakuje mnie na plus - liczyłem na ponad 7, pali litr mniej.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sew
Hatchback 5d 1.2 TSI BlueMotion Technology 110KM 81kW
Trochę dużo pali w mieście przy dynamicznej jeździe, nadrabia w trasie. Poza tym koszty są na zerowym poziomie.