Ocena kierowcy - Volkswagen Golf VII Variant

Wojtek, 7 lat temu
Silnik 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Rok produkcji 2016
Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW 2015-2017 - Oceń swoje auto
Fantastycznie dopracowany samochód.
Po poprzednim aucie, mocniejszym dwa razy to nie zachwyca, ale starcza mocy, silnik dobrze pasuje do samochodu, cichy, elastyczny. Bardzo sprawny start-stop ( na jeździe testowej miałem DSG, wtedy SS to porażka, a w moim manualu nie przeszkadza).
Trochę haczy pierwszy bieg na zimno, reszta super.
Bardzo dobrze wybiera nierówności a przy okazji żywy i precyzyjny. Nie mam zawieszenia sportowego i sportowe nie jest, ale bardzo pewne.
Jak na płaskie auto nie jest źle.
Wszystko pod ręką. Fotele ergo active znakomite, a system audio/nawigacja to mistrzostwo - jest dość prawdziwych guzików i gałek by było wygodnie.
Bardzo dobrze, ale klimatyzacji jeszcze nie było okazji tesotwać.
Jesteśmy szczupłą rodziną i jest OK. Mam 188cm i pasuję do tego auta.
Nie jest źle, trochę słychać silnik, trochę opony, ale daje się rozmawiać i słuchać radia także na autostradzie.
Pakiet przeglądów na 120000 wykupiłem. Spalanie zaskakuje mnie na plus - liczyłem na ponad 7, pali litr mniej.
Kupowałem z rabatem z porzedniego rocznika - wyszło taniej niż tipo w podobnej konfiguracji...
Za mało doświadczenia
Za mało doświadczenia

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW [l/100km]

6,4
6,1
7,7
5,4
Dziennik kosztów dla Volkswagen Golf VII Variant 1.4 TSI BlueMotion Technology 125KM 92kW
Volkswagen Golf VII Variant