Lista ocen Volkswagen Golf VII Variant Facelifting (16) - Karoseria

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~elkesz
Variant Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Pancerny lakier ( szary metalic). Nie widać na nim żadnych rys, za to trochę rysują się szyby, ale trzeba się dobrze przyjrzeć pod światło. Siedząc w samochodzie lub otwierając bagażnik nie zgadniecie, w jakim samochód jest kolorze, bo nigdzie nie ma gołej blachy. Nowością dla mnie były gumowe uszczelki na krawędzi maski silnika, przez co nawet przy najgorszej pogodzie komora silnika pozostaje względnie czysta. Światła LED-MID ładnie...
~j23
Variant Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
VW podaje ponad 600 litrów pojemności bagażnika. Dziwne, bo w moim BMW sedanie jest nominalnie 480 a to co włożyłem bez problemów do BMW musiałem na siłę pakować w VW, wykorzystując również przestrzeń dojazdówki.
~Mateusz
Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Bez uwag, funkcjonalna, sprawia wrażenie solidności. Przy niższych temperaturach bardzo, bardzo rzadko słychać jakieś trzaski, piski z okolic lusterek bocznych. Poza tym wszystko spasowane elegancko.
~Jarek
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Lakier akrylowy jest niestety słaby, jeżdżę dużo drogami szybkiego ruchu i sporo odprysków z przodu i o dziwo na tylnym zderzaku, nie są to odpryski od pakowania bagażnika.
~Michał
Variant Facelifting 1.6 TDI-CR DPF BMT 115KM 85kW
Lakier jest trwały, korozja nie występuje (3,5 roku). Jedyny minus to sposób otwierania klapy bagażnika (otwieramy logiem VW), który jest niepraktyczny.
~sedael
Variant Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Nie mam większych zastrzeżeń. Jedynie tylne lewe drzwi potrafią na zawiasie zatrzeszczeć - pomaga WD40, ale na krótko.
~Tomek
Variant Facelifting 2.0 TDI 150KM 110kW
Auto ma 2 lata, nie mam na razie zastrzeżeń. Odpryski jeszcze nie zdążyły się pojawić, rdzy też nie ma.
~Piotr
Variant Facelifting 1.5 TSI ACT 150KM 110kW
Dobrze spasowane elementy, ładne wzornictwo. Cieniutkie blachy, no bo ciężar to zużycie paliwa :)
~MacRam
Variant Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Myślę, że rok użytkowania wniesie niewiele do oceny. Nie widzę póki co nic niepokojącego
~Pugilares
Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Miękka blacha karoserii. Pierwszy grubszy grad i mam doły w dachu i na masce.
Volkswagen Golf VII Variant Facelifting