Oceny Volkswagen Golf VII Variant Facelifting

Najnowsze oceny Volkswagen Golf VII Variant Facelifting

~Witek
Variant Facelifting 1.5 TSI BMT 130KM 96kW
Volkswagen Golf VII
Golf to Golf. Od lat produkowany i modernizowany. Samochód ten kupuje się nie dla spektakularnego wyglądu, prestiżu czy dynamiki jazdy. Golfa kupuje się "zdroworozsądkowo" dla przewidywalnej jakości, niskich kosztów eksploatacji i świętego spokoju.
~j23
Variant Facelifting 1.0 TSI 110KM 81kW
Volkswagen Golf VII
Jeździłem przez kilka tygodni z wypożyczalni, w sumie 3000 km. Nie kupiłbym dla siebie. Jeździłem wieloma VW, ten ma wyjątkowo słabo zrobione zawieszenie. Twarde a jednocześnie buja na boki w zakrętach. Auto było praktycznie nowe, oddawałem z przebiegiem 8000km.
~Romek81
Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Volkswagen Golf VII
Jestem użytkownikiem samochodu od miesiąca i z wyboru jestem bardzo zadowolony. Przed zakupem rozważałem inne kompaktowe kombi Toyota Auris, Honde Civic, Ford Focusa, Opla Astre ale po jeździe próbnej wybrałem Golfa. To jest samochód o klasę wyżej niż konkurencja, chociaż jest też ok 10 tys droższy. Moim zdaniem warto dopłacić. Jazda, jakość wykonania, wyposażenie, wyciszenie odpowiada samochodom z segmentu premium.

Volkswagen Golf VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MacRam
Variant Facelifting 1.4 TSI 125KM 92kW
Volkswagen Golf VII
Samochód kupiony dla rodziny, ma pojemny bagażnik, dynamiczny silnik, przyzwoicie wyposażony za niewielkie w porównaniu do Octavii (w tej samej konfiguracji) pieniądze. Jak na razie wszystko ok.
~Pugilares
Variant Facelifting 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Volkswagen Golf VII
Ogólnie bardzo fajny samochód, niestety wrażenie z jazdy jest zepsute przez źle działającą zmianę biegów (skrzynia manualna 6b).
Volkswagen Golf VII Variant Facelifting